Skocz do zawartości

Sportowy smartband na siłownię


Recommended Posts

Witajcie szukam czegoś na siłownię żeby móc bardziej określić swój wysiłek. Zastanawiałem się nad mi band 3 ale niestety nie posiada ona opcji wyboru takiego trybu ćwiczeń.

Z innych propozycji znalazłem Huawei band 2 i 3 w wersji pro. Oba mają GPS co już jest fajne ale jest mało informacji o tym jakie funkcje dokładnie oferują.

Jest jeszcze marka garret ale tutaj internet milczy. Może ktoś używa i może coś więcej powoedzie.

Ogólnie nie chciałbym przekroczyć kwoty 300 zł i zależy mi głównie na pomiarze pulsu oraz możliwości wyboru dyscypliny. Standardowe funkcje typu kroki itp nawet nie wymieniam . Macie jakieś sugestie na co warto zwrócić uwagę oraz co jest godne zakupu.

 

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

W MiBand 3 są 2 tryby do aktywności: bieżnia i ćwiczenia. Ja używam będąc na siłowni trybu 'ćwiczenia' i bada on tętno co parę sekund, potem pokazuje Ci maksymalne, średnie, ilość kalorii (chociaż tu bym średnio wierzył), czas pracy lekkiej, umiarkowanej, ciężkiej, czas aktywności aerobowej i anaerobowej plus cały wykres z tętnem. 

Link to post
Share on other sites

Opaski sportowe nie mają funkcji ogólnej na "wyjście na siłkę" pomiar zależy od specyfiki wykonywanych ćwiczeń, opaska nie jest w stanie wiarygodnie mierzyć rezultatów np przy ćwiczeniach z ciężarami. Ogólnie, bardziej od Xiami Mi Band polecałbym Ci Amazfit Cor, z którą na siłowni możesz włączyć tryb bieżni, rowerka stacjonarnego lub orbitreka. 

Link to post
Share on other sites

Tryb bieżni czy rowera nie potrzebuje ze względu na specyfikę ćwiczeń. Najczęściej są to obwody gdzie są biegi, skakanka, ergometr ale i praca ze sztangą. Amazfit cor jest fajny ale za podobną cenę mam Huawei band 2 pro z GPS. Jednak nie skreślam go a zobaczę jak w sklepie wygląda i poczytam recenzje. Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Zwiększony budżet do 300 i kupiony Garmin vivosmart HR+. Dzięki wszystkim za pomoc temat można zamknąć.Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...