Skocz do zawartości

Gimbal do telefonu(android)


Recommended Posts

Witam. Chciałbym zapytać o kupno gimbala, czytam i oglądam te recki na YT i na ogół wszędzie kto ktoś testuje zachwala opcje ale wszystko jest na IOS. Komentarze pod filmami są trochę sprzeczne że na androidzie połowy rzeczy nie ma. Tak samo jak dobrej dedykowanej apki do nagrywania, Lecz ok przejdę do pytania tematu :)

 

Pierwszy na jaki zwróciłem uwage był feyui tech g6 - tutaj cena powala, na ebayu grubo ponad 150f chociaż może jest wart tego

 

Drugi to DJI Osmo mobile 2 - fajny po "testach" da się ogarnąć za 70 funtów, nówka w sklepie 109 - nie wiem czemu DJI jest tańszy niż chińczyk 

 

Trzeci to był zhyyun smooth 4 lub Q - tutaj tak samo aplikacji na androida ponoć brak

 

Gimbal jako gimbal budową mi te 3 odpowiadają w zupełności, grunt by działała dobra stabilizacja ale .

 

Pacjent to xz premium i brak jakiejkolwiek apki do nagrywania. Standardowa wbudowana ma małą ilość opcji i straszne ISO początkowe - widać nawet jak smuży obraz - brak manualnego trybu ale jest 1080/60

 

FilmicPro nie jest na moim telefonie obsługiwany - szkoda

Cinema FV-5 już sporo lepiej ale mimo wszystko mam tylko 1080/30 ;/ 

Open camera ma 1080/60 ale brakuje mi regulacji ISO i stabilizacji - mimo że telefon ma EIS nie jest on dostępny w tej apce ;/ 

 

Moze ktoś ma dostęp do wyzej wymienionych produktów i jest mi ktoś w stanie doradzić jak to jest z tymi apkami. Gimbal potrzebny na amatorskie nagrania z wycieczek, jakiś krótki vlog - tutaj uzywam mikrofonu zewnętrznego

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...