Skocz do zawartości

Który TV wybrać?


Recommended Posts

Witam,

 

Na wstępie chce zaznaczyć, że wiem iż były poruszane tematy telewizorów nad którymi się zastanawiam, ale opinie są przeróżne, dlatego chce ostatecznie zdecydować i zakupić. Zastanawiam się nad tymi LG 43UK6300 oraz Samsung UE43NU7122. Ogólnie tv będę używał do sporadycznego oglądania tv, głównie do oglądania yt, netflixa, słuchania muzyki ze spotifaja oraz żeby podłączyć PC do pogierczenia bądź czegoś innego i być może w przyszłości ps4. Większy telewizor nie wchodzi w grę, gdyż mi się nie zmieści, ewentualnie jakiś inny telewizor to tak max do 1700 zł. Z góry dzięki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Oba telewizory podobne, najlepiej jakbyś poszedł do sklepu i zobaczył który lepiej Ci pasuje.

Masz filmy MKV z dźwiękiem DTS? Jeśli tak to bierz LG, Samsung ich nie odtworzy albo będziesz miał ciszę.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Widziałem tego samsunga w sklepie i spodobał mi się, natomiast widziałem podobny model do LG i również był spoko, ale samsung jakoś bardziej do mnie przemawiał, chyba nie mam takich filmów.

Oba telewizory podobne, najlepiej jakbyś poszedł do sklepu i zobaczył który lepiej Ci pasuje. Masz filmy MKV z dźwiękiem DTS? Jeśli tak to bierz LG, Samsung ich nie odtworzy albo będziesz miał ciszę. Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

LG będzie doby, jeśli oglądasz pod dużym kątem. Jeśli głównie na wprost i często wieczorami, to Samsung wygrywa czernią i kontrastem. Oba mają dobrego Smarta i niski input lag do gier.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Na wstępie chce zaznaczyć, że wiem iż były poruszane tematy telewizorów nad którymi się zastanawiam, ale opinie są przeróżne, dlatego chce ostatecznie zdecydować i zakupić. Zastanawiam się nad tymi LG 43UK6300 oraz Samsung UE43NU7122. Ogólnie tv będę używał do sporadycznego oglądania tv, głównie do oglądania yt, netflixa, słuchania muzyki ze spotifaja oraz żeby podłączyć PC do pogierczenia bądź czegoś innego i być może w przyszłości ps4. Większy telewizor nie wchodzi w grę, gdyż mi się nie zmieści, ewentualnie jakiś inny telewizor to tak max do 1700 zł. Z góry dzięki za pomoc :)

 

 

Ten LG świeci aktualnie na promce w sferisie:
Jak za tą cenę to brałbym LG. Obraz i kąty widzenia są na dobrym poziomie, spokojnie obsłuży także gry Ps4. Plusy po stronie samsunga to głębia czerni oraz audio. 
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jeszcze znalazlem za 1500 zl LG model 43UK6470, wydaję sie chyba najbardziej spoko spośród tych dwóch oraz ma podstawe zamiast nóżek, co myślicie? Chociaż znowu opinie sa przeróżne z korzyscia dla samsunga jesli chodzi o obraz i kolory.

Edytowane przez matt21
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Pomiędzy LG 43UK6470 a 43UK6300 jakichś dużych róznic nie ma, bardziej właśnie te wizualne. Osobiście szedłbym w Samsunga, bo moim zdaniem mają lepsze matryce oraz lepszy system SmartTV - wygodniejszy, wydajniejszy. W dobrej cenie dostaniesz Samsunga UE43NU7192 - https://www.ceneo.pl/64851454;0284-0.htm

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry, porównywałem różne telewizory i wybór padł jednak na samsunga UE43NU7122, wybór był trafiony, smart tv działa dość szybko, obraz również jest bardzo dobry, bawię się jeszcze trochę kolorami i trochę ubolewam, że nie działa obsługa myszki i klawiatury, ale da się przeżyć. Temat można zamknąć :)

Link to post
Share on other sites

Jak nie działa jak działa.

Podłączyłem klawiaturę z myszką do tego samego tv tylko 65 calowego tv i działało normalnie.

Jedynie na YouTube nie działało wpisywanie z klawiatury ale wskazywanie myszką działało.

 

Edytowane przez marik81
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...