Skocz do zawartości

Brak możliwości połączenia się z Wi-FI (Acer Aspire One D260)


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Autentyk,

Recommended Posts

Witajcie. Posiadam netbooka Acer. Kupiłem go od kolegi. Na netbooku kolega zainstalował na nim Windowsa 7 Enterprise który niesamowicie ścinał urządzenie, a więc zainstalowałem z internetu obraz iso i zainstalowałem Windowsa 7 Starter / aktywowany legalnie z naklejki. I mam jeden problem na który nie mogę znaleźć rozwiązania. Mianowicie po instalacji systemu podłączyłem netbooka do kabla Ethernet bo myślałem iż normalną sytuacją jest to że Netbook nie połączy się z internetem przez Wi-Fi bez sterowników. I po podłączeniu pobrałem przeglądarkę i Drive Boostera. I mój problem jest taki iż instalowałem parę sterowników i ani z Drive Boostera ani z internetu netbook nie może się połączyć z żadnym Wi-Fi. Ani z telefonu ani z routera. Proszę o pomoc oraz o jakieś linki do sterowników.  :D 

Moja karta sieciowa to: WiFi IEEE 802.11b/g/n 

Edytowane przez Autentyk
Link to post
Share on other sites

 

 

Zainstalowałem wszystkie sterowniki z tej strony, 32bit

Zamiast instalować wszystkie sterowniki, zainstaluj właściwe!

Zdecyduj się, jaką masz kartę sieciową Atheros, Broadcom, czy Realtek. Wszystkie są WiFi IEEE 802.11b/g/n.

Link to post
Share on other sites

Zamiast instalować wszystkie sterowniki, zainstaluj właściwe!

Zdecyduj się, jaką masz kartę sieciową Atheros, Broadcom, czy Realtek. Wszystkie są WiFi IEEE 802.11b/g/n.

Nie wiem jak to sprawdzić bo mam i Atheros i Broadcom. Daję zrzuty ekranu poniżej z menedżera urządzeń i cpu-z.

https://imgur.com/a/ou2OZQq

Edytowane przez Autentyk
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Dodam też to, że to musi być wina sterowników ponieważ przed instalacją tego systemu wszystko działało. Tylko ja nie potrafię znaleźć dobrych sterowników ponieważ wszystkie które pobieram, nie działają.   :[


Rozwiązane  :menda: Wystarczyło pobrać ten konkretny sterownik: 

https://global-download.acer.com/GDFiles/Driver/Wireless%20LAN/Wireless%20LAN_Broadcom_5.100.249.2_W7x64_A.zip?acerid=634558017354156657&Step1=NETBOOK,%20CHROMEBOOK&Step2=ASPIRE%20ONE&Step3=AOD260&OS=ALL&LC=pl&BC=ACER&SC=EMEA_20#_ga=2.53589867.2111665762.1551522368-1421929308.1551522368


Dziękuje wszystkim za zaangażowanie i pomoc.  ^^

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...