Skocz do zawartości

Monitor do 1000zł


Recommended Posts

Przytoczona przez Ciebie IIyama nie będzie dobrym rozwiązaniem - matryca TN, to sprawdzi się tylko przy grach. Oglądanie nie będzie przyjemne, raz że kolory będą sprane, a czerń szara, a dwa, że kąty widzenia bardzo znikome. Natomiast Samsung C24fG73 jest bardzo dobrym pomysłem, chyba najlepsze rozwiązanie w tym budżecie dla Ciebie - matryca VA w tej serii ma bardzo dobre odwzorowanie kolorów, do tego odświeżanie 144 Hz 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Zgadzam się z kolegą wyżej, matryce TN to już przeżytek i nie ma się co w nie pchać. Może mają szybszy czas reakcji matrycy, ale kosztem kiepskich kolorów i kątów widzenia.

Ten samsung pod względem matrycy jest ok, tylko znów jest zakrzywiony - przy 24 calach nie jest to zbyt potrzebne, a nawet niezbyt wygodne, przynajmniej ja miałem takie wrażenia. Przy rozmiarze > 27" zgodze się, jest to fajne bo wtedy ekran jest już większy, łatwiej objąć wzrokiem ekran z zakrzywieniami.

Tutaj dobrą opcją byłaby nawet taka IIYAMA ProLite XU2590HS-B1, tańsza, a sprzęt konkretny. 25 cali, czas reakcji 5 ms, odświeżanie 75 Hz, FreeSync oraz funkcja  OVERDRIVE - czyli eliminacja nieostrości w przypadku wyświetlania szybkich grafik - przydatne w grach. Posiada redukcję migotania oraz ograniczenie emisji światła niebieskiego - zdrowe dla oczu. Są nawet i głośniczki, ale to raczej nie najważniejsza rzecz w monitorach.. :)

Samo wykonanie jest bardzo ładne, nowoczesne, ramka jest cienka.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...