Skocz do zawartości

Recommended Posts

test w occt- PSU też przechodzi?

 

 

PS. masz wyłączone nagrywanie rozgrywki?

 

ustawienia-> granie->ujęcia:

 

rejestruj w tle podczas gry- wyłączone

 

rejestruj dźwięk podczas rejestrowania gry- wyłączone

 

 

kolejna opcja ale tą trzeba już przetestować niektórym pomaga nie którym nie, a jeszcze inni nie mają różnicy

 

ustawienia-> granie-> tryb gry:

 

tryb gry- włączone

Test przechodzi, a w ustawieniach nic nie grzebałem.

Link to post
Share on other sites

Ustawieniach BIOS u siebie mógłbym zrobić ( na szczęście pamięci działają z profilu XMP), ale nie wiem jak to wygląda u Ciebie, a i same parametry opóźnień zależą od modelu i serii pamięci RAM.

Pożyczyłem pamięci od znajomego g.skill na x.m.p 3000 pojawia się niebieski ekran z opcją uruchom ponownie lub zacina się w aplikacji komputer i ile się wpaczy, na 2133 w miarę działają gry..

Pożyczyłem pamięci od znajomego g.skill na x.m.p 3000 pojawia się niebieski ekran z opcją uruchom ponownie lub zacina się w aplikacji komputer i ile się wpaczy, na 2133 w miarę działają gry..

Karta i tak się wysypuje w losowym momencie podczas gry, z powrotem włożyłem RTX'a który miał iść na gwarancje z powodu głośnych cewek, ale działa bez zacięć więc ponownie wyślę Vega56 i wrócę do tematu jak przyślą kartę z RMA. 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Karta graficzna Vega 56 wróciła z gwarancji, wymienione chłodzenie na nowe a problem zawieszania się gier nadal występuje: https://www.youtube.com/watch?v=oPDENazSobM

 

Może ktoś kopie na twojej karcie. Obserwowałeś Menadżer zadań zakładkę- wydajność, podczas spoczynku? jakie jest obciążenie proca i kary graficznej przez 10 min. - 30 min jak nic nie robisz na kompie? Jaki masz antywirus? zasilacz ile ma lat?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Ogólnie kolega problemu nie rozwiązał. Producent  oraz sam sklep problemu nie widzą. Karta graficzna była testowana również u mnie i niestety objawy się powielały. Wydaje mi się, że klasycznie mówiąc cycki mu opadły po tym wszystkim. Trzeci raz już  reklamuje sprzęt - idzie dostać niezłego nerwa z tego powodu. Samo podejście serwisu to kpina. Jeszcze za drugim razem mu chłodzenie tylko wymienili. Jestem zdania, że nie ma sensu nic kupować w Polsce. Banda chamów, cweli i prostaków. Oczywiście nie wszyscy. Trzeba się bić o swoją rację i pieniądze. Kiedyś podobny numer wywinął mi sam Samsung. Próbowali naciągnąć mnie na koszty ale skończyło się polubownie. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...