Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Coś ciekawego

samsung tv funkcje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 klopotek

klopotek
  • Amator

• 42 postów

Napisano 26 luty 2019 - 23:20

Cześć. Kupiłem sobie TV Samsung UE75NU8002. Poleci ktoś kto ma, albo siedzi w temacie, jakie ten tv ma ciekawe funckje? Bo strasznie nie lubie się przedzierać przez instrukcję itp, także mam prośbę jakby się komuś chciało żeby napisał co warto poustawiać na początek oraz przydatne lub ciekawe bajery jakie ma ten TV, o ile jakiekolwiek ma. Dodam że dla mnie bajerem pewnie będzie dużo rzeczy, bo wcześniejsze TV to plazma panasonica 10 letnia, ktora nie miala praktycznie zadnych funkcji, smart tv itp Takze fajnie by bylo jakby ktos wypisal, podpowiedział itp.  :)  edit jeszcze fajnie jakby ktoś dał info jak sie obsługuje taki smart, wszystko z pilota? Czy da sie jakoś klawiature podlaczyc albo np myszke, jak to wyglada?

Użytkownik klopotek edytował ten post 27 luty 2019 - 00:48

• 0

#2 chrisplbw

chrisplbw
  • Nałogowiec

• 1577 postów

Napisano 27 luty 2019 - 08:24

https://hdtvpolska.c...systemem-tizen/

Kwestia ustawień jest indywidualna (nasycenie barw, kontrast etc.).

• 1

AMD FX8350 4.0GHz@4.7GHz, Gigabyte GA990FXA-UD5, Gigabyte G1 RX470 4GB, Kingston HyperX Beast 1888 2x4 GB, Scythe Mugen 2 rev. B (Enermax TB Silence UCTB12P x2)+Gelid Extreme, Corsair RM550x 550W 80+Gold, Zalman Z11 Plus,  WD Blue 1TB, Lepa by Enermax BQL.Quiet PWM Bluex2. Motospeed V30, P10 Lite

#3 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10458 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 27 luty 2019 - 11:11

"Bo strasznie nie lubie się przedzierać przez instrukcję " - To mnie zwala z nóg . Jakbyś potrzebował papieru toaletowego to podaj adres ,wpadnę ci donieść... :)

Użytkownik jarrino edytował ten post 27 luty 2019 - 11:11

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#4 klopotek

klopotek
  • Autor tematu
  • Amator

• 42 postów

Napisano 27 luty 2019 - 11:23

"Bo strasznie nie lubie się przedzierać przez instrukcję " - To mnie zwala z nóg . Jakbyś potrzebował papieru toaletowego to podaj adres ,wpadnę ci donieść... :)

Dzięki, ale od papieru mam już ludzi    :)

https://hdtvpolska.c...systemem-tizen/

Kwestia ustawień jest indywidualna (nasycenie barw, kontrast etc.).

oo dzięki, czegoś takiego mi trzeba było :D

Użytkownik klopotek edytował ten post 27 luty 2019 - 11:26

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: samsung, tv, funkcje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych