Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Szukam telefonu następcy iPhone'a 5s. Ilość ofert na rynku jest powalająca. Ciężko znaleźć telefon z ekranem poniżej 5,0", więc jakoś będę musiał się przestawić na większy wyświetlacz. Szukam telefonu wydajnego, który wytrzyma około 3 lata. Na smartfonie surfuje po internecie, używam fb i messengera, czasem w coś pogram, no i oczywiście YT. Aparat nie musi być wyjątkowo dobry. Robię zdjęcia slajdów na wykładach, czasem zdjęcia przedmiotów na portale aukcyjne. Telefon musi być nowy. Czy w tym roku lepiej kupić już telefon z 6GB Ramu czy 4GB obecnie są wystarczające? O pamięć zewnętrzną się nie martwię - jest chmura i są karty SD. Nie chcę żadnego Xiaomi - mam wątpliwości co do trwałości i wytrzymałości. Miałem dwuletnią przygodę z SONY - telefony solidne, do dzisiaj wszystko działa. Na początku szukałem czegoś z czystym Androidem, ale na szukaniu się zakończyło. Chciałbym również, żeby telefon wytrzymał cały dzień użytkowania w mniejszym lub większym stopniu( mając iPhone'a nauczyłem się mieć zawsze przy sobie powerbank).

Poniżej propozycje

- ASUS ZENFONE 5z - SNAP 845 + 6GB RAM - faworyt.

- SONY XZ2 - SNAP 845 + 4GB RAM

- NOKIA 7 PLUS - SNAP 660 4GB RAM + Android GO

- SONY XA2 Ultra - SNAP 630 4GB RAM

Który z tych telefonów byście mi polecili? Może jakiś inny model/ producent. Asus wydaje się najwydajniejszy w tym przedziale cenowym.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Tak jak przedmówca z wybranej 4 również wybrałbym ASUSa nie szedłbym również w nic innego niż Snap 8xx wersja jest nie ważna bo nawet snap 821 zaoferuje większą wydajność niż 6xx i inne.  W podanym budżecie rozważyłbym również LG V30 ze względu na ekran OLED oraz 1440p wyświetlacz i ładowanie indukcyjne no i aparat szerokokątny który przydaje się podczas robienia panoram oraz pozwala na wykonanie zdjęć sferycznych (nie panoram 360 jak u konkurencji)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...