Skocz do zawartości

Komputer do gier i "lekkich" programów graficznych [~5000zł]


Recommended Posts



  • Zastosowanie komputera : Programy graficzne oraz gry
  • Maksymalna kwota : 5200
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : Do tygodnia, najlepiej jak najszybciej
  • Których części potrzebuję : Cała buda, monitor, klawiatura
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Na 99% nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Brak
  • Specjalne wymagania : Prosiłbym o szczególną uwagę na monitor, kolor czarny powinien być czarny a biały - biały, dobry kontrast oraz odwzorowanie kolorów. Byłoby dobrze jakby komputer był dość cichy, nie musi być go nie słychać ale im cichszy tym lepiej. Klawiatura również powinna być dość cicha, najlepiej podświetlana kolorem czerwonym z opcja wyłączenia podświetlenia, nie musi być mechaniczna a nawet lepiej jakby nie była (z tego co wiem są głośniejsze). Monitor FullHD 60Hz wystarczy, nie bardzo się znam ale 22/24 cale to chyba teraz taka norma. Dysk SSD 240-500GB oraz dysk HDD (1TB raczej wystarczy).
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Brak
  • Własna propozycja zestawu : Brak
  • Inne : Programy graficzne typu Photoshop, raczej nic bardzo obciążającego komputer lub daną jego część. Gry najnowsze również raczej nie będą grane. Klawiatura nie musi być najlepsza, 100-150 zł myślę, ze na nią wystarczy, może być mniej. Jestem otwarty na propozycje oraz porady. Nie posiadam systemu operacyjnego i tutaj nie wiem co zrobić, kupić, pobrać czy może będzie gdzieś dodawany w zestawie. Komputer nie musi być składany przez sklep. Napęd optyczny praktycznie nie będzie używany, nie trzeba się na nim skupiać. Prosiłbym o uzasadnienie dlaczego wybrany zostal akurat taki zestaw. Dziękuję bardzo za pomoc.

Edytowane przez migania
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...