Skocz do zawartości

Wiedźmin 3 i x360ce


Recommended Posts

Siemka, ze względu na to że poruszanie się na moim padzie Logitech F310 miałem na D-Padzie, nie na kółku, zgodnie z radą forumowicza użyłem x360ce i dałem nowy config. Problem polega na tym że kółko w tym momencie działa tak jak właśnie guziki na D-Padzie, czyli nie płynnie ale sztywno góra, dół, lewo, prawo, nieważne czy mocniej czy słabiej użyję gałki także poruszam się tak jak na klawiaturze. Czy można coś na to poradzić? A może inny emulator?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie masz czasem w swoim logitechu takiego przycisku co zamienia dpad z lewa gałka? Pytam bo w moim dual action coś takiego jest. W opcjach 360ce jest możliwość ściągnięcia sprawdzonego configu pod dany pad i daną grę. W sumie to przy pierwszym uruchomieniu powinno samo znaleźć exe i podłączonego pada i pobrać dobry.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie wiedziałem o tym automatycznym ściąganiu configu tylko konfigurowałem wszystko sam <facepalm>

Ale dziękuję, bo mnie nakierowałeś, wystarczyło wrzucić aplikacje x360ce do folderu x64 i wtedy automatycznie wyszukało mi w grach Wiedźmina, inaczej go nie szukało i jak nacisnąłem "auto" pobrało z automatu wszystkie ustawienia.

Dziękuję pięknie, teraz wszystko jest super :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...