Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam dosyć nietypowy problem z moim komputerem. Mianowicie dzisiaj wymieniałem obudowę w moim komputerze. Wszystko podłączyłem jak należy lecz podczas włączenia komputera monitor nie reaguje, podłączyłem starą kartę graficzną i również nic się nie działo. Podłączyłem obecną kartę pod komputer kolegi i u niego też nic. Ani jedna ani druga nie zadziałała. Jakieś sugestie?

Link to post
Share on other sites

To wymieniłeś obudowę czy kartę? Piszesz stara karta/obecna karta, więc jak to jest? Podłącz monitor pod płytę główną i sprawdź czy wtedy jest obraz. Jeśli tak to znaczy że proc w porządku i możliwe że PCI uszkodziłeś przy montowaniu karty, jeśli nie to znaczy że coś z płytą albo procesorem.

Edytowane przez FUITP
Link to post
Share on other sites

Wymieniałem obudowę. Już kombinowałem z tym i nic cały czas to samo, nawet jak podłącze monitor do płyty to i tak nic się nie dzieje.

 

A monitor sprawny? Wygląda jakbyś uwalił płytę główną. Wyciągałeś procesor z socketu podczas przesiadki na nową budę? I jak komputer zachowuje się podczas uruchomienia, wiatraki się kręcą?

Edytowane przez FUITP
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A monitor sprawny? Wygląda jakbyś uwalił płytę główną. Wyciągałeś procesor z socketu podczas przesiadki na nową budę? I jak komputer zachowuje się podczas uruchomienia, wiatraki się kręcą?

Tak monitor sprawny, dla potwierdzenia sprawdzałem na dwóch różnych monitorach i w obu przypadkach nie było żadnej reakcji. Kiedy wszystko wymontowałem ze starej obudowy to wyciągnąłem procesor aby zmienić pastę. Wszystkie wiatraki się kręcą.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Ja ostatnio musiałem wymienić kartę i poszedłem do galileo bo mam bilziutko do nich. Pokazałem lapka, powiedziałem parametry i mi doradzili, na prawdę spoko chłopaki

 

Zgłaszajcie tego pajaca, zanim właduje kogoś na minę...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...