Skocz do zawartości

Zaciecia animacji w grach


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez ASTERMACHINE,

Recommended Posts

Witam!

 

Mam pewien problem z grami, Mianowicie dostałem kartę graficzna od kolegi (awaria mojej).

No i problem wygląda tak, że w prawie wszystkich grach są lagi(?) Gra idzie w 60-70 Klatkach (gta iv)

Ale widać jak samochody zwalniają i przyspieszaja odrazu. (dołączone wideo) 

  Przy jeździe samochodem jest dokładnie tak samo... W niektorych grach jest również lag myszki wygladajacy podobnie jak ten jadacy samochod ;) 

Sterowniki zainstalowane komp po formacie (20.02.19) Dodam Jeszcze ze starą kartą nie miałem takich

problemów.

 

Intel Core i5 760 2.8 GHz

MSI Geforce GTX 550 Ti 1GB GDDR5

Gigabyte H55M-D2H rev 1.3

Ram DDR3 1x2GB 1x4GB

Zasilacz Antec VP500PC 500W

 

 

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Dodam Jeszcze ze starą kartą nie miałem takich problemów.
Na czym polegała awaria tej karty i czy przy okazji nie uszkodził się slot PCI Express. Przełóż kartę do slotu PCI Express x4- dolnego i sprawdź działanie karty. Może być wolniej, ale bez przycinek. Pokaż screena z GPU-z, włączając Render test (pytajnik po prawej) i przełącz na Sensors.
Link to post
Share on other sites

W sumie nawet nie wiem jaka była awaria karty... wyszedlem z pokoju, i jak wrocilem to komputer byl wylaczony. Nie reagował na przycisk Power, dopóki nie odpiąłem zasilania od karty. (jezeli karta ma zasilanie komputer nie startuje) Wiec pewnie powstało jakies zwarcie. Co do slotu, to karta nie wchodzi do żadnego (są odwrócone) 

Tutaj GPU-z: https://www11.zippyshare.com/v/VSC08L40/file.html

Link to post
Share on other sites

Raczej karta chodzi z taka predkoscia, dosłownie mam w pokoju F-16 xD praktycznie caly czas. Wolne obroty karty sa przy ekranie POST wraz z ładowaniem sie windowsa karta przyspiesza. i trzyma obroty dopóki nie wyłacze kompa. Ale pomijajac, Jak moge sprawdzic czy karta kreci sie z taka predkoscia? czy samo to F-16 w pokoju wystarczy?

Link to post
Share on other sites

 

 

Wolne obroty karty sa przy ekranie POST wraz z ładowaniem sie windowsa karta przyspiesza
Wydaje mi się, że z tą kartą jest coś nie tak. Ekran trybu post czy biosu jak i animacji uruchomienia Windowsa jest w rozdzielczość VGA co nie  obciąża karty. Problemem dla karty jest wyświetlenie obrazu w HD lub Full HD
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Aktualnie Mam podłaczone Dwa monitory, Jeden 1920x1080 A drugi 1440x900


A co do pasty to zmienie pozniej :D tylko musze wrócic do domu


Problem rozwiazany. Wystarczy odpiąć jeden monitor (karta nie wyrabia na 2) zamykam

Edytowane przez ASTERMACHINE
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...