Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak cię stać to oczywiście 970 pro 512GB 150zł dopłaty z twego co widzę. 

 

Sam ostatnio kupiłem plextora m8peg 1TB za 800zł, no ale już wyszły... 

Mógłbyś proszę uzasadnić odpowiedź ? Ponieważ z testów dostępnych w internecie nowy 970 evo plus wygrywa z 970 pro w wersjach 500GB.

Edytowane przez orkmora
Link to post
Share on other sites

Póki bufor pseudoSLC działa, bo mu puszczają Secure erase przed każdym testem, to trudno cokolwiek z testów zobaczyć. 

Ogólnie 970 pro 512GB jest najlepszym, lub prawie najlepszym SSD jaki możesz kupić, trochę przerost kupować go dla twoich wymagań, ale jak cię stać to tak. Nie będziesz się musiał o retencje martwić, czy że ci SSD zwolni po zapchaniu SSD danymi. 

Jak tam swojego 850 pro 512GB za ponad 900zł kupowałem kilka lat temu. 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja wiem co to znaczy wersja OEM, tylko nie wiem co dla sklepu znaczy OEM bo ten dysk nie występuje w takiej wersji.

 

Potocznie jeśli jakiś sprzęt występuje w wersji OEM to jest on bez opakowania i pochodzi z jakiegoś zestawu jeśli chodzi o dyski Samsunga to są to np: SM951, SM961 na kościach MLC i PM951, PM961, PM971, PM981 na kościach TLC.

 

Także niema odpowiednika Samsunga 970 PRO na rynek OEM.

Edytowane przez prohans
Link to post
Share on other sites

Najprędzej znaczy to tyle, że pewnie dysk pochodzi ze zwrotu lub był już zainstalowany w jakimś zestawie, pewnie jest w opakowaniu zastępczym... przeważnie nie rzutuje to na niczym, jeśli nie boli Cię to że ktoś go wcześniej dotykał...

 

Jeśli coś będzie nie tak to możesz zawsze skorzystać z opcji zwrotu, jak to działa na tym sklepie nie wiem akurat tam nic nie kupowałem.

 

Jedno trzeba w tym miejscu wyjaśnić, 
Nowa ustawa o umowach zawieranych na odległość, wymusiła na sprzedających pewne udogodnienia dla klientów takie jak np. zwrot.
 
Z jednej strony jest to "fajne" dla klientów, z drugiej zaś mamy sklepy które dostają towar który był już otwierany, ma zerwane plomby itp.
Przeważnie widnieje on jako "outlet" (np. morele), ale czasem sklepy nie chcą używać tak "drastycznych" nazw i stosują OEM co mija się z prawdą, ponieważ definicja OEM znacząco rozmija się z tematem.
 
Tak czy inaczej towar zostaje przeceniony względem nowego... a więc w "tyłek" jest tutaj sklep, ja kupiłem tak kilka rzeczy i nie narzekam.
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...