Skocz do zawartości

Aktualizacja Windows 7 do Windows 10 za pomocą asystenta aktualizacji


Recommended Posts

Witam, wczoraj zaktualizowałem Windowsa 7 Home Premium do Windowsa 10 przy użyciu asystenta aktualizacji. Musiałem jednak zrezygnować i powrócić do win7, wykonując format, gdyż miałem stare podzespoły i nie było do nich sterowników, a co za tym idzie nie działały poprawnie. Dziś mam nowe komponenty, ale płyta główna (Gigabyte B360M D3H) wspiera tylko Windows 10.

Czy jest możliwy ponowny powrót do Windows 10? Kiedyś jak był darmowy to zaktualizowałem, lecz za pomocą opcji odzyskiwania wróciłem. Wczoraj zaktualizowałem, używając klucza produktu oryginalnego Windows 7, a przy dzisiejszej próbie, wyskoczył komunikat, że klucz ten jest błędny.

 

Link to post
Share on other sites

Jeśli zaktualizowałeś kiedyś 7 do 10 w okresie kiedy to było oficjalnie możliwe to możesz postawić teraz system od zera czy to 7 czy 10 z tego samego klucza.

 

Ale ... to dotyczy płyty głównej którą miałeś na początku a nie nowa. Jeśli dostajesz info że klucz jest niepoprawny to jest już tylko przypisany do starego mobo. I na nową płytę musisz kupić nowa licencje windy.

Link to post
Share on other sites

Tak możesz śmiało instalować w10 na kluczy z W7.

Robiłem tak ostatnio przy przesiadek na nowe podzespoły.

 

Pobrałem obraz ISO w10 że strony MS.

Zainstalowałem system i aktywowałem online podając klucz z W7.

Poszło bez problemu.

Link to post
Share on other sites
Raiders , a kiedy to robiłeś ?
Jak składałem obecny zestaw 9-10luty

Ale przeprowadzając instalację prosi mnie o klucz produktu, który jak wpiszę to pojawia się ,,Sprawdzanie klucza", a następnie - ,,Ten klucz produktu nie działa. Sprawdź go i spróbuj ponownie lub wypróbuj inny klucz."
Pomujasz to, klikasz nie mam klucza i os się instaluje, a klucz podajesz już na zainstalowanym systemie ww zakładce aktywuje system
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...