Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie wiem czy wybrałem dobrą kategorię, jak nie to przepraszam, ale mam taki oto problem, kupiłem używaną kartę graficzną RX 580 8gb msi armor oc z gwarancją na Morele.net. Gdy chciałem dodać kartę do swojego konta to żaden numer seryjny nie pasuje, tzn nie wyświetla się że jest poprawny ale też nie wyświetla się że jest zły, tylko strona się odświeża. Nigdzie w internecie nie mogę znaleść rozwiązania. I jedno pytanko jeszcze, wiece może jak działa oddanie na gwarancję w Morele.net? Wystarczy faktura, idzie się do net punktu i co dalej?5a1db0d1763e5abaad2f0db1d017ec60.jpg

 

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
Przy niektórych net punktach mają swój mini serwis i wykonują pobieżną diagnostykę sprzętu, a jeżeli nie to wysyłają do serwisu przeważnie zewnętrznego i czekasz na odpowiedź.
A nie będzie problemu ze nie jestem pierwszym właścicielem? Bo gdzieś widziałem że ludzie pisali że im nie przyjęli czy coś

 

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Masz na stronie Morele Regulamin sklepu i tu Reklamacje i zwroty, masz wszystko opisane. Faktycznie problem może dotyczyć adresu wpisanego na fakturze w momencie gdy produkt dotrze na reklamacje do producenta i on uzna produkt do wymiany lub zwrot kasy za produkt. Wówczas będzie kierował się adresem na fakturze. Jeżeli w szczegółowej gwarancji na produkt nie ma zapisu odnośnie zmiany właściciela to twoje obawy są bez zasadne. Jedynym mankament to: Jeśli reklamacja jest składana wysyłkowo serwis odeśle sprzęt na adres z dowodu zakupu na koszt nadawcy firmą kurierską.

Edytowane przez lonialomax
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...