Skocz do zawartości

Proces backupu nie dochodzi do końca - crash


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez itcloud,

Recommended Posts

Mam dziwny problem, narzędzie veeam backup endpoint nie potrafi wykonać kopii moich dysków, wykrzacza się na partycji E.

 

W skrócie:

 

partycja C, dysk SSD

partycja D, dysk HDD1

partycja E, dysk HDD1

partycja F, dysk HDD1

 

backup, partycja K, dysk HDD2

 

System pracuje mi stabilnie, ale jak odpalę backup, po jakimś czasie, przy dostawaniu się do danych z partycji E pojawia się zwiecha systemu:

 

crash-dysk.jpg

 

(to w górnym lewym rogu to losowa mozajka, czasami ekran stoi w miejscu po prostu) - muszę komputer restartować.

 

Dodam, że wykonywałem chkdsk e: /F /R  i niby wszystko jest ok. Co mogę jeszcze zrobić?

 

System Window7 x64.

 

 

Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu:    BlueScreen
  Wersja systemu operacyjnego:    6.1.7601.2.1.0.256.48
  Identyfikator ustawień regionalnych:    1045

Dodatkowe informacje o problemie:
  BCCode:    d1
  BCP1:    0000000000000010
  BCP2:    0000000000000002
  BCP3:    0000000000000001
  BCP4:    FFFFF880018F80A8
  OS Version:    6_1_7601
  Service Pack:    1_0
  Product:    256_1

Edytowane przez itcloud
Link to post
Share on other sites

 

 

Inny program to nie rozwiązanie problemu.
Ale może być pomocne w diagnozowaniu tego problemu, bo BlueScreen BCCode: d1 to problem jakiegoś sterownika który użył nie właściwych adresów tu cytuję:

*Funkcja została oznaczona jako możliwa do wyświetlenia i działała na podwyższonym IRQL (co obejmuje uzyskanie blokady).
*Wywołanie funkcji zostało wykonane dla funkcji w innym sterowniku, a sterownik został rozładowany.
*Funkcja została wywołana za pomocą wskaźnika funkcji, który był nieprawidłowym wskaźnikiem.

Link to post
Share on other sites

Nie muszą być bad sektory. Może być taki scenariusz, że system zapisał jakiś plik do którego dostęp odbywa się na podwyższonych uprawnieniach i program którego używasz nie potrafi tego przeskoczyć. W Podglądzie zdarzeń może pojawić się błąd takiej treści:

Błąd Usługi kopiowania woluminów w tle: nieoczekiwany błąd podczas badania interfejsu IVssWriterCallback. hr = 0x80070005, Odmowa dostępu.
. To jest często spowodowane przez niepoprawne ustawienia zabezpieczeń w procesie zapisującym lub żądającym.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Ok, wszystko się wyjasniło, musiałem wgrac najnowszy sterownik (niby miałem) od Intel Series Sata AHCI Controller czy jakoś tak.

Ale chyba spróbuje tego programu co poleciłeś, rozumiem że w prosty sposób można z płytki potem robić odtwarzanie całych dysków?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...