Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Przejściówka PCI na PCI Express?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 raiders

raiders
  • Dyskutant

• 205 postów

Napisano 14 luty 2019 - 05:51

Mam taki problem posiadam kartę dźwiękowa xonar dg która jest na PCI ale moja płyta msi b450 gaming plus posiada tylko złącza PCI Express nie chce inwestować w nowa kartę dźwiękowa ale chyba będzie trzeba jak nie znajdzie się rozwiązanie. Zakup nowej karty xonar dgx to ok 170zl. Z karta dźwiękowa zintegrowana na płycie jest taki problem że po odpaleniu gry battlefield V wywala sterowniki i nie ma głosu na słuchawkach :/
  • 0

#2 kombajn

kombajn
  • Nałogowiec

• 1805 postów
  • Miejscowość:Hamburg

Napisano 14 luty 2019 - 08:26

Takie przejściówki były dostępne kilka lat temu, nie wiem jak jest teraz, ale po pierwsze zawsze były drogie a po drugie sprawiały problemy (szumy trzaski krzaczące się sterowniki). Lepiej i bezpieczniej będzie kupić używanego DGX

Na eBay znalazłem taka przelotkę prosto z Chin ale raczej nikt ci nie da gwarancji ze to będzie dobrze działać:

https://www.ebay.pl/...cOIn0:rk:1:pf:0

• 0

#3 prohans

prohans
  • Pasjonat

• 947 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 21:29

Te przejściówki jeszcze są w sprzedaży ale to raczej w kwestii testowania mogą się przydać na dłuższe użytkowanie średnia sprawa, generalnie ich jakość to wątpliwa sprawa. To rozwiązanie było bardziej popularne do konwersji mobilnych wersji pci <-> pci-e

Xonar DGX to właśnie jest DG z zintegrowanym mostkiem PLX.

Zakup nowej karty na pewno jest mniej problematyczny.

• 0

HP OMEN 15 (2017) i7 7700HQ, 16GB DDR4, GTX 1060 MaxQ 6GB, PX-256M6G+, Micron-1100 512GB;

HP Microserver Gen 8, G1610T, 8GB DDR3, Iridium Pro 240GB, 4x ST1000DM010 RAID5;

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych