Skocz do zawartości

karta graficzna 800 - 1000zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Kubalun158,

Recommended Posts

Nie dopłacaj do 8 GB ramu bo tej karcie potrzebne to jak świni siodło, jak ustawisz w grach max detale to ta karta wyświetli ze 30 klatek, jak zjedziesz na detale średnie wyświetli z 80 ale zajmie ze 2gb ramu i 6 bedzie leżało odłogiem.

Do wysokich detali i 50-60 klatek wystarczy 4GB.

Link to post
Share on other sites

Rx 580 4GB nowy ma jak najbardziej sens. Z drugiej strony może jednak serio warto zastanowić się nad używanym 570 z dobrą gwarancją?

 

Np taki Asus Expedition z prawie 3l gw:

 

https://allegro.pl/oferta/asus-radeon-rx-570-4gb-oc-gwar-35-miesiecy-7818128775

Edytowane przez Rebelmind
Link to post
Share on other sites

możesz sobie jeszcze tego RX 580 podkręcić o 100mhz na rdzeniu i sie z niego zrobi RX 590.

Po pierwsze:

Nie potrzebuję RX 590

A po drugie:

Nawet nie wiem jak to zrobić

w sumie tak na prawdę najbardziej pasuje mi RX 580 4GB, i prawdopodobnie tą kartę właśnie kupię.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Po pierwsze:

Nie potrzebuję RX 590

A po drugie:

Nawet nie wiem jak to zrobić

w sumie tak na prawdę najbardziej pasuje mi RX 580 4GB, i prawdopodobnie tą kartę właśnie kupię.

 

 

W cenie 800-1000zł to ty bierz jakąś używkę gtx 1070 mogę ci polecić np. taką kartę: ASUS GeForce GTX 1070 Expedition 8GB GDDR5 256 Bit 3xDP, mała, zgrabna, niedroga a pomimo niewielkich rozmiarów ma super chłodzenie, nie bierz żadnej RX 590 z 4gb ramu, ram dużo daje już się o tym nie raz przekonałem, ja teraz szukam sobie 1080 jakiejś dobrej i jestem w trakcje poszukiwań  8-)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...