Skocz do zawartości

Problem z Paskiem Led na B450m Pro4


Recommended Posts

Witam tak jak w temacie Płyta ASrock B450m Pro4 podpinam 1m paska rgb w biosie ustawiałem na off,on nie działa :/ Pasek ledowy jest 100% ok testowałem na dwóch paseczkach na 12v tak samo jest ok.Testowałem trzy wtyki na płycie AMD Fan LED tutaj nic cisza"/  RGB Led 2 Cisza.Na wtyku Adressable  RGB LED ten wtyk 3 pin chodzi led cały czas na kolor niebieski??? nie można zmieniać.

Po zakupie testowałem na płycie paseczek tylko miałem na 5V i wszystko było ok chodziło z poziomu bios.Zainstalowałem Asrock Polychrome Sync mogę sobie kręcić led jest cały czas jak by był wyłączony?

Zauważyłem ,że jak przytrzymam palcem na pasku led na czarnym nie wiem co to jest kondensator? wiecie o co mi chodzi led zaczyna jarzyć na kolor zielony lub niebieski ale tylko 3 sztuki na całej taśmie led??? Tak jakby nie było - lub było jakieś zwarcie???? Led jest dobrze podpięty + do + na płycie.

Bios zaktualizowany do 2.0.Win 10.PC jest nowy. Na ostatnim foto nie widać tego ale jak przytrzymam pasek led zaczyna się jarzyć ale tylko 3 diody na kolor niebieski i zielony???Testowałem kilka pasów led na 12v i 5v to samo nie chodzi???

 

Zmierzyłem miernikiem powinno być 12V ,a jest jak dotykam + i inny pin z 3 kolejnych jest 0,54??? na trzech tak samo pinach. 

VmDvVU0.jpg

OHP5fFR.jpgBfvvdN0.jpg

Edytowane przez s2ybki
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...