Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Trzymajka do Samsung UE75NU8002.

uchwyt samsung

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 klopotek

klopotek
  • Amator

• 42 postów

Napisano 11 luty 2019 - 15:26

Cześć. Szukam uchwytu na ścianę do Samsung UE75NU8002. Jakieś propozycję? Na pewno musi być regulowany, wysuwany do przodu, na boki i góra dół też mile widziane. Cena tak do 700zł max myślę, chyba że warto dopłacić do jakiegoś ekstra. Rozstaw VESA ten tv ma 400x400, wagę 36kg. O wieszakach nie wiem nic, nie chcę iść do sklepu, bo nie lubie brać czegoś o czym nie mam pojęcia, a wciska mi sprzedawca ;) Takze prosze o pomoc i jakieś fajne modele.

Użytkownik klopotek edytował ten post 11 luty 2019 - 15:27

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10458 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 11 luty 2019 - 16:45

Dosyć trudno jest tu coś poradzić , chociażby dlatego , że niezbyt często zmienia się taki uchwyt . U mnie np. na tym samym jedzie już trzeci odbiornik . Masz bardzo określone wymagania , więc idziesz i kupujesz ...

• 1

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#3 klopotek

klopotek
  • Autor tematu
  • Amator

• 42 postów

Napisano 12 luty 2019 - 03:40

Dosyć trudno jest tu coś poradzić , chociażby dlatego , że niezbyt często zmienia się taki uchwyt . U mnie np. na tym samym jedzie już trzeci odbiornik . Masz bardzo określone wymagania , więc idziesz i kupujesz ...

okej widze ze nie ma jakiegos wiekszego kombinowania, to tez pojde i kupie, dzieki

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: uchwyt, samsung

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych