Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Forza Horizon 4 - nie działający pad/brak reakcji skrętu na klawiaturze co jakiś czas

Forza Horizon 4 pad nie działa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 AvIataN

AvIataN
  • Gaduła

• 297 postów

Napisano 11 luty 2019 - 14:25

Witam,

Mam pada Logitech dual action, problem jest następujący :

Nie dziala prawidłowo w FH4, czy używam XOutput czy x360ce dziala tak samo czyli niby wykrywa przyciski dzialaja, ale co chwile przerywa dzialanie zmienia sie na klawiaturę i tak w kołko, nie da sie grac, zna ktoś jakies rozwiązanie ktore bedzie działać, probowałem juz rożnych :

tutaj niby jest rozwiązanie tego problemu ale na moim padzie nie dziala, nie wiem jak u innych, robilem wszystko jak jest tutaj:

Dodam ze w FH 3 dziala wszystko bez zarzutów  przez XOutput a tu znow jakies cyrki :> 

Dodatkowo zacząlem grac na klawiaturze i co jakis czas gdy daje skret to kierownica  w grze sie blokuje i dopiero reakcja na skręt jest przy drugim wciśnięciu no istna parodia, za ktos jakies rozwiązania na te problemy ?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Forza Horizon 4, pad, nie, działa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych