Skocz do zawartości

Komputronik nie przesłał mi kodu na grę po zakupie RTX. Ma ktoś ten problem?


Recommended Posts

A zadzwoniłeś do nich i zapytałeś się ? To problem ?

Mają wyjebane. Już w pt dzwoniłem bo wiedziałem, że w weekend nie przyjdzie, a oni olew. Na pewno przyjdzie itp... Niby automat wysyla dokladnie 14 dni po wyslaniu zgloszenia. Brak slow na ten sklep.

Tak jest problem bo to min. 150zl w plecy.

Edytowane przez KORGAN
Link to post
Share on other sites

A wypełniłeś formularz (trzeba podać chyba numer seryjny procesora, numer faktury itp).

 

https://kody.komputronik.pl/

 

Wybierasz promocję z której korzystałeś - w moim przypadku było to Call of duty black ops 4 dodawane do procesora Intel - i postępujesz dalej wedlług formularza. Kod przyjdzie po 14 dniach od kupna urządzenia sms em na telefon.

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites

A wypełniłeś formularz (trzeba podać chyba numer seryjny procesora, numer faktury itp).

 

https://kody.komputronik.pl/

 

Wybierasz promocję z której korzystałeś - w moim przypadku było to Call of duty black ops 4 dodawane do procesora Intel - i postępujesz dalej wedlług formularza. Kod przyjdzie po 14 dniach od kupna urządzenia sms em na telefon.

Właśnie to wypełniłem 28 stycznia.

Link to post
Share on other sites

To pozostaje dzwonić i męczyć na infolinii do skutku - może 14 dni od wypełnienia tego formularza...? Cholera wie. Mi Call of duty przyszło ale w sumie to nie wiem nawet kiedy dokładnie, nie miałem  "ciśnienia"... Poczekaj jeszcze jutrzejszy dzień i jak nie przyjdzie to atakuj Komputronika.

Link to post
Share on other sites

Komputronik "wysyła" kod na telefon.

 

Nie przychodzi na telefon, bo ja swój kod na The Division 2 dostałem od nich mailowo. Zazwyczaj przyjmują 14 dni roboczych nie kalendarzowych. Mają jeszcze czas do czwartku 14 luty.

Edytowane przez CrisPell
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mają wyjebane. Już w pt dzwoniłem bo wiedziałem, że w weekend nie przyjdzie, a oni olew. Na pewno przyjdzie itp... Niby automat wysyla dokladnie 14 dni po wyslaniu zgloszenia. Brak slow na ten sklep.

Tak jest problem bo to min. 150zl w plecy.

150 zł w plecy ? Skoro kod dostajesz za friko do karty? Gdzie tu plecy :D Cebulą zajechało. W plecy to byś był jakby kazali Ci dopłacić tyle do karty.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kupującego nie obchodzi kto z kim podpisał umowę, za ile wliczył czy nie wliczył daną grę do ceny końcowej. Skoro ma dostać kod na grę zgodnie z umową kupna, to ma go dostać. Inaczej zachodzi podejrzenie, że komputronik nie daje klientom kodów i na lewo je sprzedaje. :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Inaczej zachodzi podejrzenie, że komputronik nie daje klientom kodów i na lewo je sprzedaje. :P

Pewien sklep sprzedaje rtx2060 na swojej stronie www za 1500zl (na allegro chyba w podobnej cenie )  i  o grze ani  słowa ,a na stronie nvidii jest wymieniony  ze bierze udział w promocji  :). Więc gdzie są kody ?  pewnie pójdą na lewo  za kilka tyg na allegro .\

 

Jak autor nie dostanie kodu to  pisać do Nvidii i załączyć dowód zakupu (skan)

 

 

W ogóle co to za polityka ze kod dostajemy 10-14 -20 dni po zakupie ? kupuję   kartę i kod ma być razem z kartą i koniec kropka .Xkom nie robi takich cyrków i kod dołącza od razu do   karty .

Edytowane przez raiders
Link to post
Share on other sites

 

 

W ogóle co to za polityka ze kod dostajemy 10-14 -20 dni po zakupie ?

Przemyślana polityka...

Część klientów w ogóle się nie odezwie po kod, część da sobie spokój po jednym mailu. Zyska na tym sklep :)

Tak jak pisałeś, ja bym pisał do Nvidii.

Link to post
Share on other sites

z nvidia zycze powodzenia. Zamowilem 2x RTX2060 FE, kod dali jeden (jeszcze zanim karta dotarla). Pytalem mailowo, why, gdzie takie info przed zakupem prezentuja, odpowiadal automat z Irlandii. Telefon na call center to potyczka z hindusem ledwo klecacym zdania po angielsku. Sorry mister

Link to post
Share on other sites

Kod dostajesz po np 14dniach, bo taki masz okres czasu, w którym możesz zwrócić kartę/cokolwiek. Jeżeli kod byłby dołączany od razu to ludzie by zamawiali karty, dostawali kody od razu, sprzedawali je, a karty odsyłali do sklepu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...