Skocz do zawartości

Telefon do ok. 2500zł Mate 20/P20 Pro


Recommended Posts

Cześć,

planuję zmienić w bardzo bliskiej przyszłości telefon. Obecnie używałem Xiaomi Mi5s z którego byłem nawet bardzo zadowolony.

Budżet: ok 2500. Oczywiście jest dosyć ruchomy. Zakup w PL

System: Android

Funkcjonalności: Na co zwracam największą uwagę :
- prędkość działania - chociaż w tej półce cenowej nie jest to wyznacznik,
- świetny aparat który będzie mi służył np. w podrózy jako aparat
- wyświetlacz - duży i ostry jak żyleta :) Najlepiej jak najbardziej "bezramkowy" telefon, jak najmniejszy notch.
- bateria - co najmniej cały dzień pracy bez ładowania

- ogólne solidne wykonanie
- posiadanie jacka

- touchID umiejscowione z przodu

- telefon na około 2 lata


Wyselekcjonowalem 3 modele które najbardziej mi pasują

Mate 20 - Wygląda świetnie, nie mogłem tylko znaleźć jakiejś niesponsorowanej recenzji tego smartfona. Czy ten telefon dalej ma problem z "zielonym ekranem "?

P20 Pro - Już kiedyś chodził mi po głowie a teraz jego cena mocno spadła. Jedyne czego się boję w tym telefonie że ma już prawie rok. Czy to nie będzie mi przeszkadzało w telefonie na "lata"

One Plus 6T - Czytnik w ekranie - super. Najmniej jestem przekonany do tego telefonu. Jak wypada pośród tych konkurentów ??


A może jest coś ciekawszego w tym pułapie cenowym ?
 

Edytowane przez utyk21
Link to post
Share on other sites

Jacka z flagowców posiada jedynie seria S i Note od Samsungów. 

Co do fonów to w świetnej cenie jest aktualnie Mi Mix 3 w Play, bo za niecałe 2300zł. Optymalizacja pracy topowa, aparat też bardzo dobry, a ekran to chyba największy plus tego fona. Jedynie jest to konstrukcja typu slider, więc kwestia trwałości (ale skoro ma być na 2 lata to jest gwarancja). Co do Twoich propozycji to OP6t będzie miał gorsze aparaty od Huaweia, ale za to zapewni lepszą szybkość i stabilność pracy. Między Mate 20 a P20 Pro w sumie trudno wybrać, bo oba są ciekawe, aczkolwiek Mate 20 jeszcze jest za drogi. 

Link to post
Share on other sites

Dzieki ! 

Ta konstukcja sliderowa jest dla mnie nieciekawa. Znając życie bardzo szybko to mi się zabrudzi więc odpada. Doszedłem do wniosku że OP6 również odpada.

Teraz muszę podjąć decyzję między tymi dwoma Huawei. Czy Mate 20 warty jest dopłaty 500zł ?

Link to post
Share on other sites

Wiesz co, ja mam p20 pro.

To mój pierwszy telefon z górnej półki i jeśli mam być szczery, to du*y nie urywa. Zdjęcia jak dla mnie lepsze robi S8 która kupiłem żonie właśnie dla aparatu. Drugi raz bym p20 pro chyba nie kupił.

Bateria specjalnie długo nie trzyma ale fakt, że uzyw am go dość sporo.

Nie twierdzę, że telefon jest kiepski. Ale 2500 za niego to moim zdaniem za dużo.

Ja myślałem, że za 2500.to na prawdę będzie najwyższa klasa pod każdym względem.

Link to post
Share on other sites

Weź sobie "Samsunga Galaxy S9+", ja mam go od 5 dni, kupiłem nowego na allegro za 2560zł z wysyłką. Kumpel ma Huaweia P20 (tego z 4 kamerkami) i pytałem się go co lepsze bo wcześniej miał Samsunga Galaxy S7 no to widać nie wiedział jak ma mi odpowiedzieć. Wiadomo S7 nie ma szans z tym P20, nie ta półka, ale z tyłu głowy obiekcja nie pozwalała mu wznieść na wyżyny Huaweia - a teraz podmień tą S7 na S9+ i zapytaj jeszcze raz.... 

 

Wybór należy do Ciebie, ja tylko pozwoliłem sobie wtrącić taką anegdotke ot co.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...