Skocz do zawartości

Zestaw z monitorem do 3500-4000 zł


Recommended Posts

Witam ponownie wszystkich Forumowiczów :)

  W związku z tym, że muszę zakupić nowy komputer stacjonarny (PC+monitor), proszę o pomoc fachowców z forum. Komputer ma być przeznaczony do użytku domowego (multimedia, filmy, gry typu FIFA, czasami praca w środowisku CAD). Po przeczytaniu recenzji na różnych stronach www, forach itp. mam mały mętlik. Zależy mi głównie na niezawodnym solidnym sprzęcie z gwarancją, który będzie cichy -mam malutkie dzieci. I jeszcze jedna ważna kwestia - nie zamierzam podkręcać podzespołów.  Z racji tego, że w moim mieście nie ma porządnych sklepów komputerowych z podzespołami, zastanawiam się nad zakupem gotowca np. Lenovo, Dell, MSI. Czy możecie polecić mi jakiś model ze sklepu np.Komputronik ? W cenie do 3500 zł można kupić PC z systemem Win 10 z procesorem i5 , grafiką GTX1050 i pamięcią 8GB, co myślicie o takich parametrach? Z góry dziękuję za pomoc.

 


  • Zastosowanie komputera: multimedia, gry, filmy, muzyka, czasami środowisko CAD
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 3700
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer? w tym miesiącu
  • Których części potrzebujesz?: zestaw z monitorem
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? nie
  • jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? nie mam monitora
  • Specjalne wymagania: PC ma być cichy
  • czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? nie
  • Własna propozycja zestawu: Dell Inspiron 3670 MT
  • Inne: poproszę o propozycję zestawu np. z Komputronika
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...