Skocz do zawartości

GeForce RTX 2060 - ale jaki który?


RTX 2060 - Karta w dobrej cenie  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką karte graficzną RTX 2060 wybrałbyś do nowego komputera?

    • Zotac GeForce RTX 2060 Twin Fan
      0
    • Gigabyte GeForce RTX 2060 Windforce OC
      2
    • Gigabyte GeForce RTX 2060 Gaming OC
      2
    • Palit GeForce RTX 2060 GamingPro OC
      9
    • MSI RTX 2060 VENTUS
      1
    • MSI GeForce RTX 2060 GAMING Z
      7
    • ASUS GeForce RTX 2060 ROG Strix OC
      1
    • ASUS GeForce RTX 2060 DUAL OC
      0
    • Gainward GeForce RTX 2060 Phoenix GS
      0


Recommended Posts

Cześć!
Do mojego zestawu poszukuję karty graficznej - RTX 2060, w budżecie 1600~1800 złotych.

Zauważyłem, że na forum i w internetach jest dość duży rozstrzał w tym, co kto poleca. Zdaję sobie sprawę, że jest to dość nowa/świeża karta i brakuje konkretnych opinii, recenzji i testów, ale chciałbym zapytać Was - najchętniej posiadających już ten model lub interesujących się tematem - co warto wybrać, na co warto patrzeć przy wyborze? 

Do ankiety wybrałem karty, które biorę pod uwagę oraz karty, które w znanych mi sklepach są popularne.

Zapraszam do dyskusji!

Link to post
Share on other sites

https://foxkomputer.pl/pl/p/Karta-graficzna-Palit-GeForce-RTX-2060-GamingPro-OC-6GB-DDR6-192-bit-DVIHDMIDP-GRA-DO-WYBORU/1756

Stosunek jakość-cena,bezkonkurencyjny.Chłodna,podkręcona fabrycznie,cicha

Sklepu nie znałem,ale...jest to partner Nv na nasz kraj.

Kupiłem,mam,polecam :)

PS: Absolutnie nie bierz tego Gigabyte GeForce RTX 2060 Windforce2 OC. To najgorszy RTX z możliwych dostępnych.Gorący,głośny,zrzucający takty

Edytowane przez Dominik132
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

EVGA Black. Jeżeli GF to tylko EVGA.

 

Masz na mysli model EVGA GeForce RTX 2060 XC ULTRA GAMING czy EVGA GeForce RTX 2060 XC BLACK GAMING?

Nie uwzględniłem w ankiecie, ponieważ nie ma jej na polskim rynku. Oczywiście można kupić od samego producenta i cena jest nadal konkurencyjna. :)

Edytowane przez zulimazuli
Link to post
Share on other sites

Na chwilę obecną to Palit rtx2060 gaming OC wypada najlepiej z pośród wszystkich 2060.

 

Rozczarowaniem jest MSI ventus dość ciepła, tragicznie wypadają gigabyte windforce nie daje sobie rady z rtx.

Link to post
Share on other sites

Powoli pojawiają się recenzje RTX 2060 od różnych producentów np. Link. Z tego konkretnego materiału wynika, że Gaming Z wypada trochę lepiej od Palita, ale czy rzeczywiście warto dopłać ~200zł? :) 

 

Coś słabo ta ankieta wypada. Wydawało mi się, że forum to ma więcej aktywnych użytkowników!   8-)

 

  :?: Może macie jeszcze jakieś inne propozycję z poza ankiety? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...