Skocz do zawartości

Pomimo wystarczającej ilości fps występują półsekundowe ścinki (freezy/ stuttering)


Recommended Posts

Temperatury są w normie, myślałem że to dysk ale po kupieniu nowego (SSD) freezy dalej występują

specyfikacja:

i5 4460

gtx 1060 6GB 

2x 4GB ram

dysk hdd samsung 320GB

dysk SSD sandisk 240GB

zasilacz silentumpc vero l2 500W

 

Dzieje się to tylko w grach (chyba w każdej) 

Aktualnie gram w rainbow six siege, forza horizon 4, just cause 4, resident evil 2 remake i we wszytskich występują te freezy

Link to post
Share on other sites

Sprawdz jeszcze  inne  sterowniki .Musisz posprawdzac na jakich bendzie najlepiej ?Ale pamieci ram dokup sobie. I w ustawieniach pamieci wirtualnej zmien sobie ustawienia na wiecej .I na jakich detalach grasz ?

Edytowane przez daniel 12
Link to post
Share on other sites

Sprawdz jeszcze  inne  sterowniki .Musisz posprawdzac na jakich bendzie najlepiej ?Ale pamieci ram dokup sobie. I w ustawieniach pamieci wirtualnej zmien sobie ustawienia na wiecej .

 tylko że zużycie ram nie przekracza tego co mam, zawsze jest około połowy

Link to post
Share on other sites

Ale moze doczytywac i nie wyrabiac mozesz dac wiecej pamieci wirtulanej i zobaczyc czy bendzie lepiej ?

dałem według jakiegoś poradnika z youtube i dalej to samo

Ale moze doczytywac i nie wyrabiac mozesz dac wiecej pamieci wirtulanej i zobaczyc czy bendzie lepiej ?

na ssd (systemowy) dałem, aby system sobie ustawił, a na hdd czyli tam gdzie mam większość gier dałem na sztywno

Edytowane przez Androextreme
Link to post
Share on other sites

Pograj w grę , sprawdź dokładnie godzinę rozpoczęcia i końca gry . Następnie sprawdź błędy występujące w tym czasie w podglądzie zdarzeń . W czasie gry możesz po takich frezach zejść z grą do paska i zobaczyć jakie są włączone procesy w tym czasie...

Link to post
Share on other sites

Pograj w grę , sprawdź dokładnie godzinę rozpoczęcia i końca gry . Następnie sprawdź błędy występujące w tym czasie w podglądzie zdarzeń . W czasie gry możesz po takich frezach zejść z grą do paska i zobaczyć jakie są włączone procesy w tym czasie...

w jakim podglądzie zdarzeń?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...