Skocz do zawartości

Jaki TV wybrac do PS4


Recommended Posts

Najlepiej coś z niskim input lagiem co ma duże znaczenie w grach. Jeden z najniższych input lagów miał LG model:
https://www.sferis.pl/telewizor-lg-50-50uk6300-kolor-czarny-p586712

Input lag na poziomie 10,1 - to jeden z najlepszych wyników. Poniżej lista innych zmierzonych modeli:
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/input-lag-w-telewizorach.html

Link to post
Share on other sites

Ja polecałbym Ci Samsung, ale nie wybrany przez Ciebie UE43M5572 tylko UE49NU7172UXXH, znacznie lepszy, a patrząc na ceneo kupisz nawet go taniej. Ma rozdzielczość 4K, bardzo dobre kolory (HDR), do tego bardzo funkcjonalny SmartTV. TV z tej serii mają bardzo niski input lag, jak najbardziej nada się do konsoli.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ja polecałbym Ci Samsung, ale nie wybrany przez Ciebie UE43M5572 tylko UE49NU7172UXXH, znacznie lepszy, a patrząc na ceneo kupisz nawet go taniej. Ma rozdzielczość 4K, bardzo dobre kolory (HDR), do tego bardzo funkcjonalny SmartTV. TV z tej serii mają bardzo niski input lag, jak najbardziej nada się do konsoli.

Nie polecajcie Samsungów. Ja miałem 3 i oddawałem od razu. We wszystkich biała poświata (bleeding czy jak to sie zwie). Tragedia... W dzień ok, ale w nocy nie idzie obejrzeć filmu :/. Zresztą wystarczy poszukać na google. Prawie każdy Samsung ma z tym problem. Taki LG np nie, ale na razie zbieram na OLED i olałem zwykłe TV.

Edytowane przez KORGAN
Link to post
Share on other sites

Wiesz że clouding i inne wady technologiczne matrycy to loteria? Oczywiście niektóre modele mogą mieć większy % wadliwych egzemplarzy. Ja mam UE50NU7402 i równomierność podświetlenia jest świetna jak na krawędziówkę. Inne modele z 2018r też są chwalone za dobrą czerń i podświetlenie. Bardzo często na mały clouding pomaga mocniejsze przetarcie szmatką całej matrycy. W transporcie powstają różne naprężenia w obudowie, które przenoszą się również na matrycę.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

 

 

w sklepie oglądałem tv i to Sony miał najlepszy obraz
 

 

Ustawiałeś ręcznie parametry obrazu na obu odtwarzając tą samą demówkę ?

Czy może oglądałeś obraz na ustawieniach fabrycznych z różnymi demówkami ?

Link to post
Share on other sites

Na każdym leciała taka sama demówka z 4K w HDR ? Wątpię :)

Zresztą bez korekcji ustawień to jedyny wniosek jaki można wyciągnąć to jak prezentuje się obraz na ustawieniach fabrycznych. Przykładowo Philipsy (LCD LED) mają fatalne ustawienie fabryczne dające nieostry, wyblakły obraz. W Sony podbicie kolorów i jasności jest dosyć mocne szczególnie w trybie sklepowym. Inna sprawa, że korzystając z korekcji ustawień obrazu można osiągnąć dowolny cel, to znaczy wyeksponować najlepiej ten telewizor który najlepiej byłoby sprzedać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...