Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Telefon ok. 1000zł i mały ekran

telefon 5 cali 1000zł android

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 zenon90

zenon90
  • Amator

• 38 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 13:31

Cześć Wszystkim,
Poszukuję telefonu, który będzie spełniał trzy warunki:
- posiadał ekran jak najbardziej zbliżony do 5 cali, myślę, że 5,5 to max. Obecnie posiada Mi4C i chciałbym coś zbliżonego rozmiarowo
- posiadał przyzwoitą baterię, pozwalającą na dzień intensywnego użytkowania
- w miarę wydajny co codziennego użytku

To wszystko. Budżet to ok. 1000zł, jeśli naprawdę warto to mogę dołożyć 200-300zł. Tylko nowe, w grę wchodzą również chińskie modele.
Z góry dzięki!

Użytkownik zenon90 edytował ten post 31 styczeń 2019 - 15:42

• 0

#2 Chelsey

Chelsey
  • Entuzjasta

• 506 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 15:41

Xiaomi Mi A2 Lite lub Motorola One z na kierunkowaniem na tego pierwszego raczej, gdyż Moto ma jedynie ekran HD+.

• 0

#3 zenon90

zenon90
  • Autor tematu
  • Amator

• 38 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 17:24

Xiaomi Mi A2 Lite lub Motorola One z na kierunkowaniem na tego pierwszego raczej, gdyż Moto ma jedynie ekran HD+.

Dzięki za poradę. Oba wydają się fajne. Na rozdzielczości ekranu mi nie zależy szczerze mówiąc.

A co sądzisz jeszcze o Pocohopne F1 lub Honor Play?

Użytkownik zenon90 edytował ten post 31 styczeń 2019 - 18:05

• 0

#4 White_Ghost

White_Ghost
  • Entuzjasta

• 601 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 20:42

Ogólnie w tej z takich przekątnych trzeba byłoby się rozglądać za jakimś jabłkiem :). Myślę że Twoje wymagania spełniłby A2 Lite. Ma on ekran 5,8 ale jest dobrze zagospodarowany i w dobrych proporcjach. Poza tym mocna bateria 4000 mAh wiec pod tym względem też powinno być ok. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: telefon, 5 cali, 1000zł, android

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych