Skocz do zawartości

Drukarka dla studenta


Recommended Posts

Witam prosilbym o pomoc w wyobrze ciekawej drukarki ktora spelni moje oczekiwania

Na poczatku powiem na czym najbardziej mi zakezy.

Drukowanie przez wi fi

Funkcja skanera, jezeli byla by tez funkcja ksero bylo by super

Zeby drukarka byla w technologii naplenianych zbiornikow na tusz,

Kolor i mono w wyaokiwj jakosci, glownie beda drukowane dokumenty ale nie rzadko zdjecia, szczegolowe mapy, wykresy itp itd

Zeby tusz nie zasychal zbyt szybko,

Z tego co wiem najlepsze sa canony i epsony zaraz za nimi hp a potem brothery

Cena to jest max 500 ewentualnie jezeli naprawde warto to 600 zl na calosc zeby bylo gotowe do uzytku,

Zalezy mi zeby potem tez zeby potem eksploatacja byla wmiare tania,

 

Dodatkowo mam pytanie czy jest mkze cos ciekawego na wyprzedazy na x kom?

Link to post
Share on other sites

Poleciłbym coś takiego jak WF-3720DWF. Myślę że spełniłby w/w wymagania:
https://www.sferis.pl/urzadzenie-wielofunkcyjne-epson-wf-3720dwf-c11cf24402-p520094
Skaner, automatyczny duplex, drukowanie przez wi-fi z dowolnego miejsca dzięki Wi-Fi Direct.
Tusz T3461 zamiennik znalazłem za ok.40 złotych, oryginały po ok. 80 złotych. Nieco taniej wyszłaby eksploatacja Brothera.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Z Epsonami jest ten problem, że może urządzenia drogie nie są, ale już tusze do nich tak. Na budżetowe HP-ki szkoda patrzeć, bo to straszna lipa.

Zdecydowanie lepiej jest dołożyć do Brothera, do 600 zł dostępny jest model DCP-J105, orignały tuszy kosztują po ok 25-30 zł, zamienniki. np. polecane Activejety po 20 zł. Drukarka jest bardzo ekonomiczna, jakość wydruku również na b. wysokim poziomie - rozdzielczość druku do 6000 x 1200dpi. Posiada interfejs WiFi, po którym można spokojnie drukować.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...