Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

KompX.pl - autoreklama

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 konspektor

konspektor
  • Amator

• 43 postów

Napisano 27 styczeń 2019 - 00:29

Hej wszystkim,

Właśnie otworzyliśmy nowy sklep z częściami komputerowymi.

Póki co są to jedynie chłodzenia boxowe (AMD Wraith, Intel) oraz wentylatory i pasty. 

Asortyment jednak z dnia na dzień się powiększa. Może jeśli nie teraz, to za kilka dni lub tygodni znajdziecie coś dla siebie. 

Wiele razy już pytałem się Was o jakieś porady techniczne. Tym razem chciałbym także Was poprosić o ew. sugestie i opinie co do wyglądu sklepu, jego asortymentu i oczywiście co do cen. 

Nie omieszkam także dać skromnego rabatu dla społeczności mojego ulubionego forum. Na hasło benchmark.pl udzielamy 5% rabatu na cały asortyment (tak na początek). Wpiszcie po prostu komentarz do zamówienia na stronie.

• 0

#2 pawluto

pawluto
  • Dyskutant

• 216 postów

Napisano 27 styczeń 2019 - 10:36

Na początek zmieńcie nazwę bo za bardzo kojarzy się z konkurentem !

Sama strona ładuje się naprawdę szybko i jest przejrzysta.

Powodzenia !

• 0

#3 Mandalorian

Mandalorian
  • Gaduła

• 492 postów

Napisano 27 styczeń 2019 - 10:58

Na sam początek rzucił mi się w oczy dopisek "bez kosztów wysyłki" pod ceną każdego produktu, wg mnie zbyteczna informacja.

Po złożeniu zamówienia mam kilka uwag:
- nie zauważyłem nigdzie możliwości dopisania komentarza do zamówienia (przeoczyłem czy po prostu jej nie ma?)
- wybrałem przesyłkę paczkomatem jednak nie było możliwości wyboru paczkomatu 
- nie miałem możliwości wyboru sposobu płatności

• 0

#4 konspektor

konspektor
  • Autor tematu
  • Amator

• 43 postów

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:32

@pawluto - nazwy nie zmienimy, nasza jest wyraźnie lepsza od konkurencji :) Ale ogromne dzięki że zajrzałeś i doceniłeś szybkość! 

@Mandalorian - Dopisek bez kosztów wysyłki już usunęliśmy. Komentarze do zamówienia musiałeś najwyraźniej przegapić, znajdują się w momencie kiedy trzeba podać dane do wysyłki, po prawej stronie. Co do wyboru paczkomatu: do końca tygodnia będziemy mieli skonfigurowaną oraz zintegrowaną z naszą stroną aplikację inpostu. Wtedy będzie można wybrać paczkomat. W tym samym momencie pojawi się opcja wyboru sposobu płatności przy paczkomacie. Dzięki wielkie za Twoje uwagi. 

Oprócz powyższych dodaliśmy Kupony. Teraz zamiast wpisania benchmark.pl w polu uwag, zdecydowaliśmy się na dedykowane okienko które można wypełnić podczas kompletowania koszyka. Rabat 10% (powiększyliśmy z 5%) zostanie wtedy naliczony automatycznie. 

• 0

#5 Revenant

Revenant
  • Wredny konsument

• 500 postów

Napisano 06 luty 2019 - 23:28

Postarajcie się o dostępność takich produktów jak:

- Thermal Grizzly Kryonaut

- Arctic Cooling MX2/MX4

- ew. IC Diamond 7 - najlepsza pasta do laptopów (np. Clevo), w których chłodzenie nie przylega idealnie do cpu/gpu (warped-heatsink)

Wentylatory:
- SIlent wingi 3 120/140 PWM

- Noiseblockery

- Enermaxy

Chłodzenia od SilentiumPC

Obudowy od SPC, BQ (tańsze), Fractal (max Define R6 Tempered Glass, droższe mogą leżakować), ew. Corsair (max do 400zł-450zł budy)

Możecie też pomyśleć o robieniu własnych kabli na dobrych materiałach (na zamówienie). 

• 0

[OMNISSIAH] | AMD Ryzen 2600 (@4.2GHz) | Asus X470 Crosshair VII Hero WiFi | G.Skill TridentZ RGB 16GB 3533MHz@14Cl

| RADEON RX 580 Sapphire Nitro+ 8GB [1500MHz Core 1.2v] | Crucial MX500 500GB & Samsung 850 Evo M2.0 500GB & Toshiba P300 3TB

| Seasonic 750W FOCUS PLATINIUM | | BeQuiet Dark Rock Pro 4 | Fractal Design Define R6 + 6x BQ Silentwings 3 140mm PWM

| EDIFIER R1700BT Schwarz + Prolink FuturaSupremeFX S1220 | HyperX Cloud I + ESS® ES9023P

Wcześniej: P870DM-4K (4K AHVA G-Sync, 6700K delid 4.5GHz + GTX 980M SLI Prema vBIOS), Clevo P651HS (120Hz G-Sync, GTX 1070 OC).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych