Skocz do zawartości

Czarny Ekran Przy Minimalizowaniu GTA 5


Recommended Posts

Witam mam mały problemik,otóż mam problem z GTA 5 ponieważ żeby gra płynnie działała muszę zminimalizować i wejść z powrotem ostatnio zmieniłem Windows 7 na 10, I problem leży przy Windows 10 nie wiem jaki jest tego powód ale w Windows 7 normalnie mogłem minimalizować GTA 5 i było wszystko w porządku a w Windows 10 niestety mam czarny ekran po czym crashuje mi grę i nic nie mogę zrobić z tym ktoś ma jakieś pomysły? 

Link to post
Share on other sites

odpal sobie jakiś mały programik i zostaw na pasku przed uruchomieniem gry, później będziesz sie mógł przełączyć przez alt+tab

druga sprawa , jeśli masz dość mocny komputer, daj w grze synchronizację pionową na on (60 kl/s) i nie będziesz musiał w ogóle nic kombinować, od razu bedziesz miał płynnie ;)

Link to post
Share on other sites

odpal sobie jakiś mały programik i zostaw na pasku przed uruchomieniem gry, później będziesz sie mógł przełączyć przez alt+tab

druga sprawa , jeśli masz dość mocny komputer, daj w grze synchronizację pionową na on (60 kl/s) i nie będziesz musiał w ogóle nic kombinować, od razu bedziesz miał płynnie ;)

Mam cały czas ustawioną taką synchronizacje :D Niestety dalej pojawia się ten problem mimo że robiłem jak pisałeś wyżej,dalej stoję na tym samym :/

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...