Skocz do zawartości

Nowy TV dla PS4 Pro czy pozostać przy monitorze od pc?


Recommended Posts

Posiadam AOC Agon AG271UG 27 podłączony do PC oraz używam go z ps4pro. Niestety z ps4pro nie mogę korzystać z rozdzielczości 4k po kablu HDMI- i nic nie zapowiada aby Sony umożliwiło granie w 4k przynajmniej 30 Hz w złączu HDMI 1.4, tak jak na wcześniejszych wersjach oprogramowania konsoli.

 

Dlatego zastanawiam się nad kupnem TV specjalnie do ps4 pro. Myślałem nad Telewizor SAMSUNG UE55NU8042T- około 3400 zł.

 

Przede wszystkim zależy mi na naprawdę przynajmniej porządnym efekcie HDR- nie celuje w najdroższe możliwości.

Dużo czytałem od tym specjalnym upłynniaczu w trybie gry w modelach samsunga-bodajże od serii NU8002 wzwyż , który podobno daje bardzo dobre efekty płynniejszej gry, około 30-60 % efektu 60 klatek dla gier normalnie działających w 30 klatkach.Wiem że input lag-około 20 ms dla tego TV z uruchomioną opcją upłynniacza gry będzie większy w porównaniu do 4ms na AG271UG 27, ale sama większa płynność powinna jednak być odczuwalna bardziej niż na monitorze do PC.

 

Jakie są Wasze doświadczenia z tymi upłynniaczami gier na ps4 w TV- najlepiej konkretnie w tych modelach, warto się na tym skupiać czy może lepiej inwestować w lepszy HDR, kontrasty, kolory itp? A może jednak najlepiej pozostać przy tym AOC Agon AG271UG 27 i korzystać z opcji super samplingu w full hd i olać 4k, HDR i kupno TV?

 

Jeśli jednak kupować TV, to jakie macie propozycje co Waszym zdaniem kupić w kwocie do 3600?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...