Skocz do zawartości

Urządzenie wielofunkcyjne bezprzewodowe do 300zł


Recommended Posts

Witajcie, szukam urządzenia skaner + xero + drukarka (fajnie jakby jakieś zdjęcia mogła drugkować)

 

Zależy mi ,żeby dało się bezprzewodowo z niej drukować/ skanować (nie wiem czy to działa po wifi czy BT czy wifi direct?)

 

Chcę,żeby było tanio, chcę kupować zamienniki za kilka złotych.

 

Kiedyś kupiliśmy mamie Epsona używanego ,który ma funkcje jw. (tylko ,że jest używany po kablu) i komplet zamienników na pół roku drukowania kosztuje 50zł i wszystko pięknie działa w dobrej jakości już ze 4 lata.

 

 

Co polecacie tak do 300zł? może i więcej zapłacę ale musi być warto... poza tym mi się wydaje na szybko sprawdzając internet,że za 200zł już można by coś znaleźć.

 

Używane odradzacie?

Jak z gwarancją? warto takową mieć? albo jakoś dokupić i wydłużyć?

 

 

Im mniejsza na wielkość będzie tym lepiej moim zdaniem.

 

Nie chcę żadnego uzupełniania tuszów strzykawką ani CISSa

 

 

Wiem,że HP odpada

Jestem ogromnym fanem Epsona

Ponoć Canony też są ok i Brothery (ale te to raczej laserowe)

 

 
 
Jeszcze kilka informacji
 
Bardzo ale BARDZO mile widziany jakiś wyświetlacz na drukarce.
Model mojej mamy jest bardzo podobny z wyglądu do XP-342 (podejrzewam,żę to to samo tylko jakiś symbol starszy)
 
Chętnie bym kupiłem w sklepie nie dla idiotów bo mam tam jakiś bon zniżkowy jeszcze.
Edytowane przez under555
Link to post
Share on other sites

Jeżeli jesteś fanem Epsona możesz sprawdzić model WF-3720DWF : urządzenie 3w1, atrament, wi-fi. Zapewnia w miarę dobrze koszty eksploatacji wg. producenta: wkłady XL umożliwiają wydrukowanie do trzy razy większej liczby stron, czyli 1100 stron w czerni i 950 stron w kolorze.

Do tego możliwość druku z dowolnego miejsca bezprzewodowo dzięki Wi-Fi Direct czy NFC.

Link to post
Share on other sites

Fajna ładna ale chyba nie dla mnie.

 

Ona jest bardziej rozwinięta biurowo ale nie ma żadnych funkcji drukowania zdjęć (a czasami lubię kilka wydrukować) 

+ jest droższa od tego, o której pisałem wyżej

+ wydaje się być sporo większa od tej podanej przeze mnie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...