Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

High-END LGA 11150 4790k/z97 deluxe/tridentX/Phanteks

lga1150 4790k z97 deluxe phanteks i7 intel asus

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kroni

kroni
  • Gaduła

• 372 postów
  • GG:21701108
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 23 styczeń 2019 - 01:11

Siema, coś mnie napadło żeby wystawić to na sprzedaż, a nóż znajdzie się jakiś chętny.

Mianowicie lekki high-end na podstawkę 1150 tzn.

-I7 4790k jedna z długą gwarancją (22rok po numerach), druga po delidzie z fajnym potencjałem OC 4.7ghz na 1.2v (możliwe, że niżej(na weekend zobaczę do ilu się kręci) === 1200zł

-Asus Z97 Deluxe // Jeżeli komuś bardzo by zależało można by było ją zamienić na z97 extreme 4 === 700zł

-G.skill TridentX 2x4gb 2400mhz cl11 (przemalowane na złoty)  ===400zł

-Phanteks PH-TC14-PE (użyte parę razy)  ===300zł

Oczywiście zawsze można napisać do mnie na PW. Chętnie sprzedam to w zestawie

Sensowniejsze zdjęcia jak i zdjęcie z nickiem wstawię jutro, dziś już za ciemno 

Spoiler

PC ->

Spoiler

White Dream // Deluxe // Royal Sample

#2 jacekgothic

jacekgothic
  • ❄️

• 15765 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 07:41

2) Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Xbox One X + elite + OLED LG B8 55"  //  HUAWEI MateBook D 15.6"

#3 kroni

kroni
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 372 postów
  • GG:21701108
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 26 styczeń 2019 - 22:56

I dodaję wymagane fotki 

dbRKed2.jpg

SUvJAEt.jpg

M0mqKyq.jpg

up ten z fajnym potencjałem robi 4.9ghz na 1.28v

PC ->

Spoiler

White Dream // Deluxe // Royal Sample

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lga1150, 4790k, z97, deluxe, phanteks, i7, intel, asus

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych