Skocz do zawartości

Podgląd z kamery IP z pominięciem rejestratora


Recommended Posts

Tak jest taka mozliwosc

 

Wiekszosc kamer IP ma mozliwosc podgladu obrazu logujac sie na nia z poziomu przegladarki.

Rowniez sporo z nich ma gniazdo na karte pamieci wiec jest mozliwosc rejestrowania obrazu bez wykozystania osobnego rejestratora.

 

Wszystkie te rzeczy sa opisane w karcie produktu lub instrukcji obslugi.

 

Z pozdrownieniami i przepraszam za brak polskich znakow 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ostatnio instalowałem dwie kamery IP Overmax. Jest to banalnie proste. Nie trzeba nawet tunelować portów w routerze. Tak jak kolega powyżej napisał, dostęp do obrazu masz za pomocą przeglądarki albo apki, czy to pod windowsa czy androida. Poszczególne kamerki dodajesz do apki za pomocą unikatowego identyfikatora każdej z nich, który znajdziesz na naklejkach na sprzęcie. W apce robisz to tylko raz, na początku. Później tylko odpalasz aplikację i wskazujesz z jakiej kamery chcesz obraz czy może z kilku naraz na podzielonym ekranie.

Edytowane przez lucjanos
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czy coś takiego zda egzamin?

 

https://www.napad.pl/produkty-934-8311-kamera-ip-2mpx-dh-ipc-hfw1230sp-0280b-dh-ipc-hfw1230sp-0360b.htm

 

I sprawa routera. Siostra przy monitoringu ma TP-LINK TL-MR6400 i bardzo dobrze radzi sobie ale może znajdzie się coś tańszego? Zależy mi na slocie na kartę SIM, względnej stabilności i łatwej konfiguracji.

 

Czy obraz będzie wysyłany bez przerwy czy tylko podczas włączenia podglądu? Zdecydowałem się na kartę internetową z pakietem zaledwie 20GB miesięcznie.

Edytowane przez Adam939
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...