Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Podgląd z kamery IP z pominięciem rejestratora

Monitoring IP Kamera Rejestrator

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adam939

Adam939
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 22 styczeń 2019 - 00:14

Witam

Chciałbym zapytać czy jest możliwość podłączenia kamery IP do routera i podglądu z tej kamery na żywo na telefonie?

Pozdrawiam

• 0

#2 browarpll

browarpll
  • Pasjonat

• 840 postów

Napisano 22 styczeń 2019 - 01:16

Tak jest taka mozliwosc

Wiekszosc kamer IP ma mozliwosc podgladu obrazu logujac sie na nia z poziomu przegladarki.

Rowniez sporo z nich ma gniazdo na karte pamieci wiec jest mozliwosc rejestrowania obrazu bez wykozystania osobnego rejestratora.

Wszystkie te rzeczy sa opisane w karcie produktu lub instrukcji obslugi.

Z pozdrownieniami i przepraszam za brak polskich znakow 

• 1

#3 lucjanos

lucjanos
  • Bywalec

• 141 postów

Napisano 22 styczeń 2019 - 13:00

Ostatnio instalowałem dwie kamery IP Overmax. Jest to banalnie proste. Nie trzeba nawet tunelować portów w routerze. Tak jak kolega powyżej napisał, dostęp do obrazu masz za pomocą przeglądarki albo apki, czy to pod windowsa czy androida. Poszczególne kamerki dodajesz do apki za pomocą unikatowego identyfikatora każdej z nich, który znajdziesz na naklejkach na sprzęcie. W apce robisz to tylko raz, na początku. Później tylko odpalasz aplikację i wskazujesz z jakiej kamery chcesz obraz czy może z kilku naraz na podzielonym ekranie.

Użytkownik lucjanos edytował ten post 22 styczeń 2019 - 13:01

• 1

#4 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7367 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 22 styczeń 2019 - 13:51

Większość kamer obsługuje już P2P czyli masz podgląd z apki.
  • 1

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7; TH7-II. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#5 Adam939

Adam939
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 22 styczeń 2019 - 19:01

Czy coś takiego zda egzamin?

https://www.napad.pl...230sp-0360b.htm

I sprawa routera. Siostra przy monitoringu ma TP-LINK TL-MR6400 i bardzo dobrze radzi sobie ale może znajdzie się coś tańszego? Zależy mi na slocie na kartę SIM, względnej stabilności i łatwej konfiguracji.

Czy obraz będzie wysyłany bez przerwy czy tylko podczas włączenia podglądu? Zdecydowałem się na kartę internetową z pakietem zaledwie 20GB miesięcznie.

Użytkownik Adam939 edytował ten post 22 styczeń 2019 - 19:07

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Monitoring IP, Kamera, Rejestrator

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych