Skocz do zawartości

Jaki dysk do TV Samsunga oraz PC


Recommended Posts

Witam.

 

Posiadam telewizor Samsung UE55NU7172. Chciałbym dokupić dysk zewnętrzny o pojemności 1tb, aby zgrywać filmy z komputera i oglądać na tv. Jakiego dysku szukać? 2,5" czy 3,5" z zewnętrznym zasilaniem? TV posiada wejście USB 5V 0,5A oraz HDD 5V 1A. Mój dysk Toshiba 500gb po kilku podłączeniach pod PC i później pod TV przestał działać. Dioda się świeci, ale ani komputer ani TV go nie widzi, dlatego szukam nowego... Znalazłem ciekawy model: ADATA DashDrive Durable HD650 1TB, ale nie wiem czy będzie dobrze współgrał z pc i tv. Proszę o radę, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

https://www.samsung.com/sg/support/tv-audio-video/can-samsung-tv-record-tv-channels/  :

Our TV record functions only allows you to make a reservation to record a programme via broadcast through Air Antenna with HD Digital program.

Please note:

• It cannot record analog/HD programmes on STB box and recorded TV for LED

To use the recording or Timeshift function, the connected USB device must be available for recording. Device format is recommended to use USB HDD.

Please note:

• Do not disconnect the device while formatting is in progress. If you format the device, all files will be deleted

• Before formatting your device to the TV, please back up your files to prevent them from damage or loss of data. SAMSUNG is not responsible for any data file damage or data loss

• The reading/writing performance and controller of USB hard disk drives may vary. Some USB hard disk drives may fail a performance test and cannot be used with a PVR

 

i tego się trzymaj :)

Link to post
Share on other sites

Ja 55j6200 mam podłączony jeden dysk na stałe na PVR i jest to 2,5cala a dwa inne dyski, też 2,5 cała,podłączałem już setki razy i bez problemów działają. Podłączałem dyski znajomych, pendrive i też bez problemów.

Zawsze jednak przed odłączeniem naciskam na pilocie "source", wybieram dysk i daje "usuń urządzenie".

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...