Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,
szukam jakiegoś solidnego tabletu dla dziecka do codziennego użytku - internet, gry, youtube i zdjęcia. Nie śpieszy mi się z kupnem, więc jeśli opłaca się czekać na jakiś spadek cen czy coś takiego, to też mile widziane informacje na ten temat.

  • mój budżet : 500-600 PLN.
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Internetowo, Allegro i inne strony tego typu.
  • nówka czy używka : Nowy, chyba że używka w bardzo dobrym stanie bez żadnych problemów technicznych i wizualnych (zbita szybka itd. itp.).
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : x
  • preferowany system mobilny : Android.
  • do czego będę używać urządzenia : Youtube, gry, zdjęcia.
  • moje najważniejsze wymagania : Dobry aparat w tablecie, żeby gry wszelkiego rodzaju chodziły płynnie bez żadnych ścinek. Szybka reakcja, żeby dało się dośc szybko serfować po necie bez wiecznego, irytującego czekania na załadowanie strony.
  • rodzaj połączenia z internetem : Mobilny, lte

    Jeśli jest coś niezrozumiale napisane, to proszę pisać wytłumaczę i postaram się nakierować. 
     
Link to post
Share on other sites

Może frytki do tego:)?

 

Taki WoTBlitz nawet na iPad Air 2 potrafi się przycinać a to sprzęt gdzie używka z LTE to koszt ~1000 zł. Zweryfikuj budżet lub wymagania. 

Nie znam się zbyt dobrze, stąd post na forum - zrozumiałe. Po prostu poszukuje jakiegoś dobrego tabletu dla dziecka do 600 złotych, który nie będzie syfem, a gierki będą fajnie śmigać, internet chodził płynnie i żeby robił w miarę ładne zdjęcia. Można zignorować wszystkie informacje które podałem i znaleźć coś najbardziej odpowiedniego.

Link to post
Share on other sites

W tej cenie faktycznie może być problem z czymś konkretnym. Sprawdziłbym Lenovo Tab4 ZA2K0009PL  które prezentuje się najsensowniej:

- duży ekran 10,1
- LTE, Wi-Fi
- dosyć wydajny Snapdragon
- pojemna bateria 7000 mAh.

Sprzęt nie powinien się zacinać chociaż aparat będzie mocno średni i dotyczy to większości tabletów w tym budżecie. Z takimi wymaganiami może warto zastanowić się po prostu nad kupnem smartphona?:)

Link to post
Share on other sites

Poleciłbym tutaj albo

 

Lenovo Tab 4

 

Ewentualnie Lenovo Yoga  - moja mama obecnie użytkuje ten tablet  i jest zadowolona, dość solidnie wykonany oraz z dobrą baterią.

 

Na początek jednak dla dziecka moim zdaniem sensowniej będzie kupić po prostu tablet uzywany w niższej cenie, tak aby kosztował maksymalnie 100-200 zł z uwagi na to, że dziecko niekoniecznie może ten tablet szanować. 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...