Skocz do zawartości

Telefon max 1500 zł


Recommended Posts

Witam,
Mój stary Redmi note 2 powoli odmawia posłuszeństwa, zastanawiam się nad telefonem do 1500zł.
Mam na oku Pocophone F1 oraz Xiaomi MI MIX 2S.
Interesuje mnie duży,ładny wyświetlacz minimum 6+ cali,świetne kolory itd(to co w wyświetlaczy jest ważne), oraz bardzo dobra jakość zdjęć, reszta rzeczy mnie mało interesuje 

Link to post
Share on other sites

Oba mają ten sam aparat tylni,Mi8 ma ekran amoled,ale przez ogromny notch nie ma powiadomień na pasku.

Nie poprawili tego w jakiejś aktualizacji? bo szczerze na to liczyłem, notch mi zasadniczo nie przeszkadza. Czy przy oglądaniu yt,twitcha przestrzeń notcha sie jakoś maskuje czy widać normalnie?

Edytowane przez FixIT
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Pod Twoje wymagania nie najgorszy wybór, niech służy :P Będziesz miał zabawę przez pierwsze kilka z dni z tym sliderem pewnie  :D

Pewnie tak ;D, przesiadam sie z redmi note 2 także efekt "wow" będzie niewyobrażalny. Mam nadzieję, że będę zadowolony z aparatu i wyświetlacza.

Link to post
Share on other sites

Ktoś obeznany wypowie się jak wygląda tutaj sprawa z gwarancją https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-mix-3-czarny-128-6gb-ram-dualsim-nfc-eu-7792914179
Naczytałem się tyle o tych różnych haczykach, że sam już nic nie wiem. Na ten telefon jest gwarancją czy nie ? Niby pisze 12msc producenta, dowiedziałem się jeszcze poprzez drogę mailowa, że sprzedawca dołącza dowód zakupu.

Jeśli to jakiś wałek na gwarancje to zawsze mogę oddać w ciągu 14 dni

Link to post
Share on other sites

Jeśli możesz jeszcze cofnąć zamówienie to bym sugerował, bo sam fakt, iż dają jedynie 12msc gwarancji świadczy o ich januszowaniu. Co prawda masz potem rękojmie, ale jak chcesz mieć z dobrego źródła i normalną 24msc gwarancją SKLEPU (nie producenta) to bierz w Proline: https://proline.pl/xiaomi-mi-mix-3-6-128gb-onyx-black-polska-dystrybucja-p1325523  Jest ciut drożej, bo 2299zł, ale wciąż taniej niż oficjalna polska dystrybucja (xkomy, mm, me i inne), bo tam stoi 2699zł 

Link to post
Share on other sites

Czyli gwarancja tutaj to wałek ? Sam już nie wiem co robić
Jeśli jest te 12 msc gwarancji to mi to nie przeszkadza, gorzej jak cos sie stanie ale tego nie uznaja.

Nie wiem czy otwierac ten telefon jak dojdzie i sprawdzic co i jak ( ma byc dzisiaj) czy od razu odsylac i czekac na zwrot pieniedzy.
 

Link to post
Share on other sites

Ja bym wolał dorzucić do świętego spokoju i wciąż z bardziej wiarygodnego źródła. Bardzo wątpię, że serwisują te telefony w oficjalnym serwisie Xiaomi w Polsce - CCS, gdyż tam jest normalnie 2 lata gwarancji. Więc jest kilka dróg, albo mają umowę z jakimś innym serwisem, albo serwisują je jakoś na własną rękę lub jeśli mają telefony z dystrybucji EU to odsyłają do kraju w którym sami go pozyskali. Generalnie patrząc na to ile funkcjonują na allegro (3msc) i mają jedynie 4 oceny ja bym tam nie kupił. Wole przepłacić, ale mieć z pewnego źródła. 

Link to post
Share on other sites

To jest Twoja decyzja. Teoretycznie tą roczną gwarancją dają + później rękojmia, jak w praktyce będzie to można gdybać. Ja bym tam nic nie kupił.

 

Edit:

Spojrzałem na dane firmy na allegro:

Dane firmy
Goldenstone Trading Limited
Unit 04, 7/F, Bright Way Tower, No. 33 Mong Kok Road, Kowloon
999077 Hong Kong
NIP: 2564287
 
Sam wyciągnij wnioski czy zaufałbyś takiej firmie.
Edytowane przez Chelsey
Link to post
Share on other sites

W takim razie nie otwieram jej nawet, tylko wysylam w poniedzialek i czekam na zwrot pieniedzy, Mam nadzieje, ze nie bedzie z tym problemu.
Jak wyglada zwrot na allegro ? Dokument o zwrocie uzupelniam w formie elektornicznej i wysylam mailem ?

Link to post
Share on other sites

Tak jak napisał Chelsey wszystko masz w zakładce 'zwroty'.Też wolałbym przepłacić i mieć z pewnego źródła.Szkoda,że wcześniej nie napisałeś o tej aukcji zanim złożyłeś zamówienie.

Masz racje no ale cóż, każdy błąd to jakieś doświadczenie. Następnym razem będę konsultował z wami. 

Mam nadzieje,że uznają zwrot i szybko będę miał pieniądze na koncie z powrotem. Dzisiaj raczej nie przyjdzie, także jak dojdzie w poniedziałek to nawet nie otwieram, składam zwrot i wysyłam paczke. 

Telefon odesłany, pieniądze zwrócone. Z racji, że nie chce popełnić tego samego błędu co sadzicie o tej aukcji ? https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-mix-3-6-128gb-onyx-black-czarny-7792618488

 

Czy może poczekać na MI 9 ? Chociaż nie wiem jak cenowo to będzie wyglądać. 

Edytowane przez FixIT
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz z pewną gwarancją to Proline: https://proline.pl/xiaomi-mi-mix-3-6-128gb-onyx-black-polska-dystrybucja-p1325523

 

Edit:

W Play jest teraz promocja na xiaomi i masz mi mix 3 z oficjalnej polskiej dystrybucji za 2294,15.

 

Zastanawiam się jeszcze nad Huawei Mate 20, cena podobna,ekran ciut wiekszy, aparat chyba podobny.

Czy warto czekac na MI 9?

Edytowane przez FixIT
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...