Skocz do zawartości

Monitor WQHD około 1500 zł


Recommended Posts

Witam, sprawa jest prosta, szukam jakiegoś monitora 27 cali albo więcej, 2560 x 1440 przy 144hz i freesync
Da rade coś takiego dostać w okolicach 1500 zł?


No i sprzęt:
1080 w przyszłości wymiana na 1080ti
i5-3570k też do wymiany

Myślę, że nie opłaca mi się kupować 4K 60hz

Chyba celowałbym w zakrzywiony ekran. Nie miałem styczności ale wygląda fajnie. Ciekawi mnie w praktyce.

Edytowane przez amerek2
Link to post
Share on other sites

Czemu z FreeSync jeżeli masz kartę od zielonych?Chyba że masz na myśli nowe stery NVidii z obsługą nie których na razie monitorów FreeSync.W tej chwili musiałbyś wybrać monitor z pośród podanych w artykule poniżej.

 

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/nvidia-geforce-driver-download-sterowniki-pobierz.html

Link to post
Share on other sites

Czemu z FreeSync jeżeli masz kartę od zielonych?Chyba że masz na myśli nowe stery NVidii z obsługą nie których na razie monitorów FreeSync.W tej chwili musiałbyś wybrać monitor z pośród podanych w artykule poniżej.

 

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/nvidia-geforce-driver-download-sterowniki-pobierz.html

Tak, chodzi mi o te sterowniki. Nie za bardzo się znam na tych g syncach, ale za g sync chyba trzeba zapłacić więcej niż za freesync.

Tylko te monitory z listy wchodzą w grę? Z tego co widzę takich które ja bym chciał mieć czyli 27 cali, wqhd, 144hz jest tylko kilka modeli które zresztą kosztują po 2000+

Jakaś alternatywa?

Link to post
Share on other sites

No i sprzęt:

1080 w przyszłości wymiana na 1080ti

i5-3570k też do wymiany

z 1080 na 1080TI opłaca się przesiadać ? 

Obecnie mam 980ti amp extreme i jedynie na co bym chciał się przesiąść to na rtx 2080, ceny obecnie za te karty to jakaś patologia Zielonych...

Edytowane przez Silintierka
Link to post
Share on other sites

z 1080 na 1080TI opłaca się przesiadać ? 

Obecnie mam 980ti amp extreme i jedynie na co bym chciał się przesiąść to na rtx 2080, ceny obecnie za te karty to jakaś patologia Zielonych...

Cóź, gdybym sprzedał swojego 1080 i kupił używkę 1080ti to dopłacam te 200-300 zł i mam duży boost względem ceny jak sprawdzam benchmarki, więc chyba się opłaca. Przesiedziałbym na 1080ti do następnej generacji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...