Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Laptop MSI GT72VR 1060 6gb + i7 + Gsync oraz Xbox One z Kinectem + RAM i klawiatura

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 under555

under555
  • Bywalec

• 89 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 01:02

Witajcie, dwie rzeczy na sprzedaż
pierwsza to laptop DTR
MSI GT72VR 6RD
i7 6700hq, gtx 1060 6GB, 2x8GB DDR4,SSD, z bardzo dobrą historią.
4500zł do negocjacji

Xbox One 500GB + pad + Kinect 2 + zasilacz
gry są z passa + kilka jest kupionych

750zł do negocjacji
(xbox od samego początku u mnie w domu, używany był ze 2 lata; ostatnio włączony w grudniu bo brat chciał go sprawdzić i troche pograć i tak było).

Zdjęcia z loginem

Link do mojego OLX    Mój link
jest tam jeszcze RAM DDR4 do laptopa i klawiatura

Wysyłki możliwe albo odbiór w Lublinie (po wcześniejszym kontakcie)

Najszybszy kontakt poprzez OLX

Użytkownik under555 edytował ten post 11 styczeń 2019 - 01:03

#2 jacekgothic

jacekgothic
  • ❄️

• 15700 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 06:52

2) Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Xbox One X + elite + Samsung 55" 4K  //  HUAWEI MateBook D 15.6"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych