Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki do 400 zl

audio technica ath-m40

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 redfade12

redfade12
  • Amator

• 46 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 22:31

Witam, poszukuję słuchawek których używałbym do słuchania muzyki jak i gry. Nie zależy mi na dźwięku przestrzennym i innych właściwościach którymi charakteryzują się słuchawki typowo gamingowe, mikrofon także nie jest mi potrzebny. W niedalekiej przyszłości, planuję zakupić do tych słuchawek również solidną kartę dźwiękową, dużo myślałem nad audio-technica ath-m40x, ale nadal nie jestem pewny. Dodam jeszcze, że odczepiany kabel jak w modelu powyżej byłby mile widziany.

Użytkownik redfade12 edytował ten post 10 styczeń 2019 - 22:32

• 0

#2 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7465 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 11 styczeń 2019 - 22:41

Witam, poszukuję słuchawek których używałbym do słuchania muzyki jak i gry. Nie zależy mi na dźwięku przestrzennym i innych właściwościach którymi charakteryzują się słuchawki typowo gamingowe

Czegoś tu nie rozumiem. Chcesz do gier słuchawki ale nie zależy Ci na dźwięku przestrzennym.  To tak kupować RTX z myślą do Pasjansa ale podejrzewam o co Ci chodzi. Słuchawki gamingowe starają się emitować dźwięk przestrzenny za pomocą swoich różnych rozwiązań, choć robią to nieudolnie w wielu aspektach,degradujących pojętą jakość dźwięku. Chcesz słuchawki do gier, to musisz szukać słuchawki przestrzenne, a do tego także dobrze przeszukać zawartość tego działu by nie zadawać takich pytań następnym razem, na które sam sobie odpowiesz.

• 0

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI
Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych