Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Bezprzewodowa,granie/biuro,100 PLN

100 bezprzewodowa bluetooth 1000 M100 finger grip cicha

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ryusse

Ryusse
  • Dyskutant

• 164 postów
  • Miejscowość:Górny Śląsk

Napisano 10 styczeń 2019 - 20:08

Witam Szefów. Potrzebna nowa mycha:

§  Budżet:do 100 PLN

§  Jakiej myszki obecnie używasz:Logitech M100

§  Jaką masz obecnie podkładkę: jakaś Esperanza za 5zł. Faktura podobna do Genesis M12

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 1000 DPI

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):LoL

§  Ile przycisków używasz w myszce:2. 

§  Chwyt:finger grip

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: potrzebuję czegoś bezprzewodowego

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):może być 1,2 przyciski pod kciukiem, ale nie jest to konieczność. Myszka musi być cicha, bo ten Logitech, co go mam to w nocy wszystkich budzi swoim klikaniem :D

Da się coś ciekawego znaleźć? Budżet 100 PLN jest maksymalny, nie jestem aż takim zapaleńcem żeby wydawać więcej na myszkę właściwie do jednej gry.

• 0

#2 Leminairre

Leminairre
  • Idest Melancholia

• 1274 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 16:20

Budżetowy segment <100zł>, brutalnie zdominowała G102, chlubiąc się świetnym stosunkiem ceny do jakości.
Niestety, jest przewodowa - myszy bezprzewodowe na tym szczeblu, mają niestety całą hierarchię wad, zalecałbym jedynie w mocno casualowych zastosowaniach.
Aspekt ciszy, jest nieco ambiwalentny - zazwyczaj myszy posiadają podobną głośność kliku.
  • 1

Recenzje i tematyka peryferii: test-gear.pl

Ekspert działu:  Klawiatury, myszki i kontrolery

#3 Ryusse

Ryusse
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 164 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 20:46

Niestety interesuje mnie tylko coś bezprzewodowego. Muszę uwolnić się od kabla, bo odległość od laptopa do myszki to jakieś 20 cm.
A coś lekko powyżej 100zł? Tak jak piszę, nie musi to być pro gejming iem 2018 myszka ;) Właściwie praca biurowa 70%, 30% czasu jedna gra.

• 0

#4 Rust Cohle

Rust Cohle
  • Gaduła

• 280 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 12 styczeń 2019 - 12:34

No niestety, w tym budżecie o gamingowym sprzęcie nie ma co mówić. Co do cichej pracy, to go głowy przychodzi mi tylko Logitech M330 Silent Plus - https://www.ceneo.pl...3503;0280-0.htm od 109 zł w sferisie. Bardzo cicha, precyzyjna, bateria starcza na długo.

Dość prosta, 1000 DPI, 3 przyciski.

• 0

Well, once there was only dark. If you ask me, the light's winning.

#5 Ryusse

Ryusse
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 164 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 13:02

M330 Silent Plus była za mała. Dołożyłem i wziąłem G305. Na minus PPM. Jakoś za łatwo go kliknąć w porównaniu do LPM.

Dzięki za odpowiedzi.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 100, bezprzewodowa, bluetooth, 1000, M100, finger grip, cicha

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych