Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe bluetooth do 200zł/Zwykłe do 100zł


Recommended Posts

Witam serdecznie, w ostatnich dniach borykam się z małym problemem, a mianowicie, jestem w Portugalii i dopiero za 3 tygodnie będę w Polsce, a ostatnio do mieszkania pode mną wprowadziła się rodzina z bardzo małym dzieckiem i stwierdziłem, że bez słuchawek ani rusz :/ Idąc za ciosem stwierdziłem, że bluetooth byłby fajnym rozwiązaniem, gdyż mógłbym używać też opcji audibly w moim Kindlu, jednak zdaję sobię sprawę, że dźwięk może być zdecydowanie gorszy niż po kablu, więc nie wiem, czy to gra warta świeczki :( Najbardziej rozważam opcję kupienia tanich pchełek na miejscu, aby przetrwać te 3 tygodnie, a w Polsce kupienie czegoś normalnego, bo jednak ceny i dostępność produktów zdecydowanie się różnią.

 

Żałuję okrutnie, że nie zdążyłem na promocję Creative Outlier One Plus, bo mają dosłownie wszystko czego mi potrzeba, w tym wbudowany odtwarzacz mp3, więc nie musiałbym zabierać telefonu na bieganie, ale szkoda mi płacić teraz te 70 zł więcej wiedząc, że niedawno były za 120 zł :x

 

Moje propozycje na podstawie drobnego researchu:

 

1) JBL C100 SIU (43 zł)/JBL T110 (43 zł)/Xiaomi Piston (~35 zł)/ Skullcandy Jib (~35 zł) jako rozwiązanie tymczasowe + Skullcandy Jib Wireless są obecnie za 80 zł w Mall.pl/ Bluedio KN Sport/ Audictus Endorphine

2) Nie bawienie się w opcje przejściowe i kupienie na miejscu z amazona słuchawek na bt typu Aukey za 25 euro, które sprzedają się w masowych ilościach, a komentarze na ich temat są bardzo przyzwoite/ Znalazłem też Creative Outlier Sports za 41 euro, które co prawda nie mają mp3, ale grają lepiej od One/One Plus/ Skullcandy Jib 2.0, które tutaj kosztują 31 euro, czyli znacznie taniej niż w Polsce, a opinie są bardzo pozytywne, tylko nie wiem, czy przyzwyczaiłbym się do tego pałąka

3) Chrzanić audibly i kupić coś pokroju Creative HS-930I/ Snab Overtone/ Marshall Mode po powrocie do Polski, które prawdopodobnie zjedzą na śniadanie wszystkie powyższe + jedno z powyższych rozwiązań tymczasowych

 

Co o tym myślicie? Za dużo jest już tego wszystkiego na rynku i człowiek nie zaznajomiony z tematem się totalnie gubi :( Z góry bardzo dziękuję za pomoc! Ps. Najczęściej słucham elektroniki oraz rapu, czasami wpadnie jakiś indie pop, ale to rzadko.

Link to post
Share on other sites
Najczęściej słucham elektroniki oraz rapu, czasami wpadnie jakiś indie pop, ale to rzadko.

Więc najlepiej szukać czegoś o solidnej podstawie basowej czy średnicą, która ma bardzo dużo do pokazania. Na pewno unikaj "suchotników' grających zimnym, czy tylko jasnym dźwiękiem albo zbyt ocieplonym.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@cooger - bo się gość nie bawi w blututy.

Głównie z tego powodu, że do większości testowanych przez niego słuchawek wystarczy podpiąć kabelek BT od TRN (lub gorszy od KZ) i wszystko hula. O ile oczywiście mają złącze MMCX lub odpowiednie 2-pin.

 

A tak serio autorze, to przejrzyj sobie słuchawki na audiobudget i jeżeli chcesz mieć do tego BT, to szukaj takich z końcówką 2-pin i dokupujesz do tego kabelek BT od TRN. Lokalnie do 400 zł nie dostaniesz takiego czegoś, jak za 200 z chin.

TRN v80 i RevoNext QT2 polecam szczególnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki serdeczne za pomoc! W takim razie jako rozwiązanie chwilowe zakupię JBL T110 (chociaż cholernie nie lubię chwilowych rozwiązań, jako, że jestem za podejściem raz, a dobrze po moich doświadczeniach^^), a jutro przejrzę całe audiobudget i zamówię kabel bluetooth + słuchawki, do tej pory myślałem, że takie rozwiązanie działa tylko z słuchawkami KZ :D 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...