Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Serwis naprawa karty graficznej || naprawa GPU

Naprawa Karty Graficznej Gpu Serwis

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 danceman

danceman
  • Gaduła

• 283 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 10:24

Witam, posiadam R9 280X który od momentu wlaczenia PC (przy ladowaniu BIOSa rowniez) wyświetla na ekranie niebieskie pionowe paski.
Kartę sprawdzalem na innych monitorach, poprzez inne wyjscia video i problem nie zniknal.
Reszta PC raczej dobra bo przez zintegrowana grafike wszystko dziala.

Szkoda mi karty wiec postanowilem, ze sprobuje ja naprawic, a raczej wyslac do naprawy bo sam sie na tym nie znam...

Poleci ktos jakis uczciwy serwis GPU nadz ewentualnie poradzi co jeszcze moge sprawdzic w GPU ?
  • 0

#2 matekow

matekow
  • Entuzjasta

• 624 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 11:52

Sam raczej nic nie sprawdzisz, jedyny ratunek to serwis albo piekarnik może ją odratować.
  • 0

#3 danceman

danceman
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 283 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 12:07

Sam raczej nic nie sprawdzisz, jedyny ratunek to serwis albo piekarnik może ją odratować.

Piekarnik ?
  • 0

#4 Anonim20

Anonim20
  • Sztygar

• 224 postów
  • GG:13813677
  • Miejscowość:Ruda Śląska
  • 3DMark 06:Gogeta (SSJ4) POWER LVL 100,000,000,000

Napisano 10 styczeń 2019 - 12:22

^

->

• 0

#5 alvan

alvan
  • Nowicjusz

• 13 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 13:18

Mi osobiście pomógł piekarnik. Pojawiały się artefakty (paski na ekranie) po przekroczeniu temp 50~ stopni. Ważne żeby zdemontować wszystkie plastiki z karty razem z chłodzeniem itd i nie przesadzić z temp. Z tego co pamiętam ustawiałem temp na 5 stopni mniejszą od temp topnienia cyny, czyli około 225 stopni, żeby nić nie odpadło czasem. Po nagrzaniu jakieś 2 minutki u mnie siedziała. I karty nie wkładałem do rozgrzanego piekarnika jak pizzy, tylko do zimnego :) Żeby stopniowo dostawała temp. Jak np taka temp nie pomoże to można dodać 5 stopni i spróbować jeszcze raz. Jeżeli to są "zimne luty" to istnieje szansa że pomoże.

P.S I tak nie masz nic do stracenia :) Bardziej nie popsujesz....chyba że piekarnik.

Użytkownik alvan edytował ten post 10 styczeń 2019 - 13:20

• 0

#6 neo88

neo88
  • Nałogowiec

• 1953 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 18:01

Tutaj koleś naprawia :)

https://www.youtube....PZTdhCd0nHWIf6g

• 0

Spoiler

Ekspert działu: Karty Graficzne

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Naprawa, Karty, Graficznej, Gpu, Serwis

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych