Skocz do zawartości

Drukarka kolorowa do 1000 zł


Recommended Posts

Od kilku tygodni szukam najlepszej drukarki do domu w tym budżecie i opadają mi ręce. Jak sprawdzam nawet z tej wyższej półki modele to się zaraz okazuje że blade kolory albo wysychają głowice. Ponieważ mam skaner (coprawda ze starego urządzenia wielofunkcyjnego) , nie mam ciśnienia na urządzenie wielofunkcyjne choć jeśli było naprawdę bez zarzutu to byłoby super. Szukam drukarki kolorowej - albo atramentowej z dużymi pojemnikami na atrament- albo laserowej. Pomyślałem że jeśli nie potrzebuje skanera to może do 1000 zł uda się znaleźć naprawdę dobrą drukarkę kolorową . Nie zależy mi na drukowaniu zdjęć ale wydruki kolorowe muszą być naprawdę dobre, a gdziekolwiek nie czytam czy w laserowych czy atramentowych to są blade . Do tego musi posiadać WIFI. Będę drukować niedużo, dlatego nie chcę mieć żadnych problemów z wysychaniem głowic jak to jest w EPSONie. Zastanawiałem się i nad Brotherem DCP-T510W i 710W (atramentowe) lub laserową HP Laserjet Pro m452 lub m254dw. A może jakiś Canon Maxify? Macie jakieś sugestie? Jeśli miałbym kupić już już laserową to wolałbym nie dowiadywać się że na starcie trzeba dokupić 4 tonery po 250zł. 

Link to post
Share on other sites

Pytanie jak dużo rzeczywiście drukujesz. W przypadku intensywnej eksploatacji warto pójść w kierunku laserówki w innym przypadku spokojnie wystarczy urządzenie wielofunkcyjne atramentowe. Brother pod względem koszów eksploatacji nie wypada zle, tusz do wspomnianego DCPT510W to ok. 30 zł za oryginał o wydajności ok. 5000 stron a można zawsze pójść w zamienniki np. activjety.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...