Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Fragment pina w gnieździe/slocie

Pin Modding Gniazdo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 jfxpompa

jfxpompa
  • Gaduła

• 483 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 01:36

Witam !

Po wczesniejszych perypetiach okablowaniem ,ostatecznie zacząłem je robić. Jednak,nie moze obejść sie bez problemów. Chcąc wyjąć jeden z przewodów,wyjąłem sam kabel bez fragmentu pina.Pin jest dosyć upierdliwy,bo mimo zmasakrowania go z obu stron nadal siedzi. Próbowalem podważyć jego blaszki zszywką,śrubokręcikiem,spinaczem,pensetą i nadal nic.Ma ktoś jakiś pomysł jak go usunąć ?

Pozdrawiam

• 0

CPU:7800x@4.9/MoBo:x299 sli plus/GPU:Gtx1080ti/Ram:32gb@2800/SSD:sm961 512gb+extreme pro 1tb/PSU:hx750i/Case:enthoo luxe/Cooling:custom lc/

Monitor:G2460+SyncMaster 2443BW/Mouse:Volcano gmx4/Keyboard:ck108

#2 PatrykT

PatrykT
  • misterT.design

• 3328 postów
  • Miejscowość:Karczew

Napisano 08 styczeń 2019 - 10:20

Jedynie co mi przychodzi to wybicie go jakimś pręcikiem, ale może się to wiązać z uszkodzeniem wtyczki w tym miejscu i wypadaniu nowego pinu 

• 0

i7 5960X/Asus RVE/Evga ddr4 ram/SLI GTX 980Ti/LiteOn NVME SSD RAID0/Bq DP PRO 850w/TJ-07/AIM SC808/DT 770 Pro 80Ohm/AOC Q32279VWF/SteelSeries Apex/Steel Series Rival/ LC by Bitspower

MrT Design                                         Profesjonalny delid Intel cpu

#3 jfxpompa

jfxpompa
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 483 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 00:09

Ok, znalazłem metodę,właściwie to nawet dwie. 1.cienutkim srubokretem zgniatamy pina z obu stron i wkładamy tam szydło. 2.wkładamy śrubokręcik z obu stron,wyjmujemy i następnie wkladamy w gniazdo męskie. Druga metoda dziala raczej rzadko. Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pin, Modding, Gniazdo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych