Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Xeox Gamepad - analog nie wraca na pozycję

Analog gamepad pad xeox

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Aroox

Aroox
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 20:02

Witam, od 3 miesięcy jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem wymienionego w temacie pada przewodowego i od kilku dni mam z nim problem, a mianowicie prawy analog „ucieka” w bok po delikatnym trąceniu go palcem. Bardzo to utrudnia granie, bo w momencie wychylenia tegoż w lewo nie wraca do swojej pozycji przez co gra zaczyna wariować wirując bez przerwy, aż do momentu lekkiego przesunięcia go w prawo, wtedy wraca do pozycji „0”. Czy można to jakoś naprawić?

żeby było bardziej obrazowo nagrałem filmik z testera gamepada, który idealnie pokazuje problem, tak będzie najłatwiej zobrazować jaki to jest dokładnie kłopot. A więc filmik:

https://youtu.be/6WWUmZOpev4

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Dobra, naprawiłem. Może na przyszłość komuś się przyda, więc podaję rozwiązanie:
Wystarczyło odchylić analoga w prawo (ponieważ problem występował przy przesuwaniu w lewo), nabrać na wacik sporą ilość jakiegoś środka, który nie uszkodziłby styków (w moim przypadku użyłem alkoholu izopropylowego) i po prostu "wdusić" tam kilka kropelek energicznie poruszając analogiem we wszystkie strony. Po odparowaniu środka problem zniknął.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Analog, gamepad, pad, xeox

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych