Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Internet LTE za granicą - Szwajcaria + ewentualnie UE

CH mobilny internet szwajcaria niemcy francja LTE GPRS 3G 4G

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Ziental

Ziental
  • Gaduła

• 268 postów

Napisano 06 styczeń 2019 - 14:59

Witam!

Szukam dobrej i niedrogiej opcji głównie do Szwajcarii ale także do niektórych krajów UE, np. DE, FR.

Jak wiadomo CH to ekstremalnie drogi kraj. Koszt u polskich operatorów w roamingu w CH za 1MB to ok. 33zł a za 1GB to 33 000zł. A ja chcę mieć tam powiedzmy około 10 GB na kilka tygodni, co będzie koszarowało chyba dom albo nowego porszaka. :)

Jak by to ująć: Wyjątkowo bardzo mnie nie stać.

Co polecacie aby mieć tam LTE a nie tylko GPRS ledwo łączący się z jakąkolwiek siecią śmigający w porywach z prędkością 32kb/s i kosztujący krocie?

Plus Pakiet Euroatlantycki, SimGlob, Lycamobile, Virgin Mobile? Inne propozycje?

Proszę o poradę!

Podbijam bo mimo wielu poszukiwań nie byłem w stanie znaleźć nic sensownego poza zawieraniem umowy na miejscu z tamtejszym operatorem.

Użytkownik Ziental edytował ten post 05 styczeń 2019 - 00:28

• 0

i5 6600k 4.6 GHz | MSI GTX 1070 Ti GAMING 8GB MSI Z170A G-43 PLUS | HyperX Savage 2x8GB 3000MHz CL15 | 2x Samsung 960 EVO 250GB | Seagate 1TB | Thermaltake SMART SE 630W | iiyama WQHD IPS 32" | AKG550 MK2 | AIM SC808.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: CH, mobilny, internet, szwajcaria, niemcy, francja, LTE, GPRS, 3G, 4G

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych