Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze SSD do MSI Z87-G43


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez senzze1,

Recommended Posts

Witam

 

Od dłuższego czasu wiele osób namawia mnie na zakup SSD z powodu wielkiego skoku wydajności i szybkości działania PC. Niestety z powodu, że średnio odnajduje się w tym temacie i posiadam leciwy komputer nie wiem jaki dysk wybrać. Potrzebuje głównie dysku do postawienia na nim systemu, ewentualnie zainstalowania 2-3 gier jeśli miałoby to spowodować wzrost wydajności w grach. Szukam czegoś nie drogiego o pojemności 128gb max 240gb. Proszę o propozycję. Mój PC: i5-4670, gtx760,    msi z87-g43, 8gb ram, win10

 

Link to post
Share on other sites

W X-komie jest taka promocja: https://www.x-kom.pl/goracy_strzal/16837  Brać? Pasuje do mojej plyty głównej?

 

edit. https://www.x-kom.pl/p/405654-dysk-ssd-adata-240gb-25-sata-ssd-ultimate-su650.html coś takiego


Irdm pro 240GB kupisz za 228zł w sferis Pamiętaj że o wersję S25B chodzi

Jaka jest różnica pomiędzy S25B a S25A?

Edytowane przez senzze1
Link to post
Share on other sites

Różne generacje i co za tym idzie , różna jest ich wydajność, tak jak kokosnh napisał jeden z lepszych dysków w swojej cenie na kościach MLC, sam posiadam i daje radę, pamiętaj tylko że jest to goły dysk w pudełku bez kabla sygnałowego sata oraz przejściówek do zasilania. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Inne kostki, inne kontrolery inne gwarancje, no nic nie mają wspólnego ze sobą prócz producenta... To zupełnie inny SSD jest

Co do BX500 i SU650, to jest kompletna budżetówka, polecić ci tego nie mogę. Ani to żywotne, ani szybkie... Tanie, bo tanie, ale to nie są dobre SSD. Niedawno mieliśmy tu na forum SU650 480GB i 5 TB przebiegu z padniętymi kostkami...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...